Yazarımız Olmak İster misiniz?

Haber ve Duyurular 11 Temmuz 2009 Yazarımız Olmak İster misiniz?
Yazarımız Olmak İster misiniz?

İçimdeki Ayı Yazarlarını Arıyor başlığında daha önceden bir duyuru yapmış ve birkaç arkadaşımızı sitemizde yazar olarak ağırlamıştık. Ancak bu girişimlerimiz uzun vadede olamadı.

Şuansa yine benzer bir durum ile karşı karşıyayız. Geçtiğimiz ay yaptığım askerlik başvurum kabul edildi ve agustos celbi ile silah altına alınacaklar listesinde yeralmaktayım. İş bu nedenledir ki 6 ila 12 ay arasında gerçekleşecek bir sessizlik sözkonusu olabilir. Elimden geldiğince bu sessizliği bozmaya çalışacağım ancak yinede zor bir durum.

Bu zaman zarfından icimdekiayi.com un kapalı bir siteden farkı kalmaması için yazarımız olmak isteyen arkadaşlarımız var ise kapımız sonuna kadar kendilerine açıktır. Yazar olmak isteyecek arkadaşlarımız var ise eminim az çok içeriğimizi bilen arkadaşlarımız olacaktır.  Bu nedenle “ne hakkında yazabilirim ki?” gibi soru işaretleri pek olmayabilir. Oldugu durumda ise hafiften sitemize gözatmanız size en dogru cevabı verecektir.

Başvuracak olan arkadaşlarımız temmuz 2009 içerisinde aşağıda bulunan form ile iletişime geçerlerse sitemize yazı ekleme konusunda gerekli yetkilendirme işlemlerini gerçekletirebiliriz.

 
Etiketler: , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
  • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
  • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
  • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
  • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...