Where The Bears Are Ekibinden 2. Sezon Duyurusu

Haber ve Duyurular 11 Şubat 2013
Where The Bears Are Ekibinden 2. Sezon Duyurusu

where the bears are Daha önceden “Yeni Web Dizisi : Where The Bears Are” başlığı ile tanıtımını yapıp ardından yayınlanmış bölümleri ile düzenli olarak sitemizde yer vermiş olduğumuz dizimizden haber var. Dizinin ikinci sezonu dizi ekibi tarafından sosyal medyada çeşitli video paylaşım sitelerine yüklenmiş olan eğlenceli duyuru videosu ile yapılmış durumda. Hemen alt kısmından izliyebileceğin video ile görünen o ki dizimizin ikinci sezonu yakın görünmekte. Ancak ekibin tüm masrafların oyuncular tarafından karşılanmakta olduğu dizi için biraz maddi desteğe ihtiyaçları söz konusu.

Bu nedenle sitelerinde oluşturmuş oldukları bağış kısmından sezonu tamamlayabilmek için destek toplamaktalar. An itibari ile masrafların %40’ının toplanmış olduğu kampanyaya wherethebearsare.tv/donate adresinden erişebilirsiniz. Yapılan bağışların miktarına görede sayfada çeşitli durumlar söz konusu.

İkinci sezonun daha uzun, daha kıllı ve daha çok ayıcıklı olacağı müjdesini veren dizimizin konusu neydi diyorsanız;

Dizi Los Angels’ta beraber yaşamakta olan 3 ayı ev arkadaşının, düzenlemiş oldukları parti sonrasında banyolarında ölü bir şekilde bulunan kişinin katinin bulma sürecini konu edinmekte. Gizem ve komediyi birleştiren dizi ortalam 5 dakikalık bölümler şeklide yayınlanacak olup 2 kısımdan oluşmakta. Birinci kısım “Golden Girls” ve ikinci kısım ise “Murder, She Wrote”.

 
Etiketler: , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
  • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
  • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
  • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
  • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...