Uygun Eşi Seçerken Nelere Dikkat Ediyorsunuz?

AyısalVideolar 27 Nisan 2011 Uygun Eşi Seçerken Nelere Dikkat Ediyorsunuz?
Uygun Eşi Seçerken Nelere Dikkat Ediyorsunuz?

Şüphesiz herkesin ilk söylediği “karakteri yani huyu güzel olsun” klişesini bir kenara bırakacak olursak herkesin aklında bir tip vardır. Bu tipleme olmazsa olmazınız olmasada kişileri değerlendirmede işleminizi hızlandırmaktadır. Kalın bir kitabın aklınızda bulunmasını ve aradığınızda hemen erişmeyi istediğiniz için altını çizdiğiniz cümleleri gibi.

Doğru kişiyi bulmak çogu zaman kolay olmayan bir süreçtir. Gözünüzü açtıgınızda karşınızda beliren bir beyaz atlı yoksa, beyaz atlıya ulaşmak zaman alabilir çoğu zamansa ele geçen sadece bir at olabilir. Ancak zaman zaman hevesler kırılıp “yeter artık, vazgeçtim” densede içten içe devam eder hayat arkadaşını arama süreci. Peki bu süreçte nelere dikkat edersiniz?

İnternetin olmadığı dönemlerde hamamlar, şehrin dilden dile dolaşan çark mekanları sevgili yada cinsellik arayışında önemli bir rol oynamış olsada şuan için internet tek yok gibi. Hamamlar bitti mi? Hayır tabiki, ancak sevgili arayış süreci bu tarz mekanlardan çekildi. Eskiden aradığınız tipe uygun olan birini görme olasılığınız sözkonusu iken şuan sadece bir sitesine üye olmanız yeterli oluyor. Arama kısmına aradığınız yaş – boy – kilo – cinsel eğilim yada aklınıza gelen diğer kriterleri girdikten sonra basılan küçük bir buton ile tadaaa uygun kişiler karşınızda.

Bu düşünce çerçevesinde eğlence amaçlı hazırlanmış olan “Choosing The Right Beef” videosunu hemen alttan izliyebilirsiniz. Videoyu izlerken sesi açmanızı önerirken hemen altındaki yorum formumuzdan düşüncelerinizi bekliyoruz. Siz uygun eşi seçerken nelere dikkat ediyorsunuz? yada kendileri yanıbaşınızda ise nelere dikkat ettiniz?

 
Etiketler: , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

8 Yorum Yapılmış

 1. cubist [30 Nisan 2011 - 11:54]

  Bak, dinle, hisset sonra kokla ve tadına bak :)
  Pasta seçer gibi biraz…

 2. İçimdeki Ayı [04 Mayıs 2011 - 00:01]

  Hımm gayet lezzetli bir yönteme benziyor cubist :P

 3. onat [09 Mayıs 2011 - 13:30]

  sadakate önem vermeli, ilişki başladığında ben değil biz kavramını benliğinde önemseyip egosunu ikinci plana almayı bilmeli, merhamet ve vefa duygusu gelişmiş olmalı, humanist yapı da olmalı ve kendisiyle alakalı olaylarda bile subjektif değil objektif kararlar almalı, yerine göre konuşmayı yerine göre susmayı bilmeli

 4. İçimdeki Ayı [12 Mayıs 2011 - 13:00]

  Onat merhaba, sadakat ilişkilerde önemli bir unsur. Umarım bu özellikte bir kişi ile en yakın zamanda tanışırsın, tabi şuan yanında degilse. Yanındaysa zaten, ne mutlu sana…

 5. ufuk [06 Ağustos 2011 - 16:55]

  çok duygusal bir seçim yapmış :)

 6. İçimdeki Ayı [06 Ağustos 2011 - 18:03]

  Dimi ama fazlasıyla duygusal :P

 7. Ümit [13 Mart 2012 - 23:02]

  Bence dikkat edilmesi gereken hususlar ama yinede bu tarzda olmamalı espritüellik var videoda hoş dizayn edılmıs. elbetteki biliyoruz bu tarzda eş seçebilme şansımız yok. burdaki videoda sağlık daha önplanda en önemli olgu ama elbetti kriterler önemli herkesin tarzı adına.

  sevgi ve sagılarla ellerinize sağlık.
  bizimle paylaştığınız için teşekkürler

 8. gmania [08 Nisan 2012 - 08:23]

  Bence aynen böle olmalı ne saygısı sadakati bilmem nesi. Özellikle Türkiyedeki eşcinseller bunları haketmiyor. Bak, dokun, kokla ve seçimini yap. Hayat bu, fazla ciddiye almayacaksın. İnsan olmak böyle saçma ve aşağılık birşey. Neyin peşindesiniz hala?

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

 • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
 • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
 • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
 • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
 • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...