Top Sakal Koruyucusu / Şekillendiricisi

Ayısal 15 Mart 2010
Top Sakal Koruyucusu / Şekillendiricisi

Top Sakal ŞekillendiriciSaç Kesim Modelleri ve Ayılar başlığında da altını çizdiğimiz gibi istemli yada istemsiz bir şekilde özellikle eşcinsel ayılarda bazı standartlar bulunmakta. Saç kesimlerinin yanı sıra diger bir standart sakal kesimi. Daha sonradan detaylı olarak incelemeyi düşündüğüm bir konuda olsa bu şuan ki haberimiz seven eşcinseller erkekler için.

(Top Sakal Koruyucu) eğerki eliniz alışkın degilse düzgün kesim keşillerinde en gözde ürününüz olabilir. Yan tarafa açılan kenarları ile top sakalınızın genişligini ayarlayabileceginiz bu top sakal koruyucu ile her defasında düzgün bir kesim yapmanız mümkün.

It reflects your personality. It declares your individuality. Your goatee is much more than just facial hair, your goatee style helps fashion your identity. We understand its importance to you. That’s why we created the GoateeSaver shaving template, the innovative grooming tool designed to give you the perfect goatee every time you shave.

Looking for a unique gift for the man that has it all? Get him the GoateeSaver. For Christmas, Father’s Day, birthdays and graduations, grooming perfection makes a perfect gift for that hard-to-buy-for guy.

 
Etiketler: , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
  • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
  • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
  • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
  • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...