The Voice : Nakia

Müzik 17 Haziran 2011
The Voice : Nakia

Nakia8. haftasına giren “” da ortam biraz kızışmışa benziyor. Benzerleri ülkemizde de sıkça gördügümüz ses yarışmalarından bir tanesi “”. Henüz ilk sezonunda olan yarışma ekranlarında yer alıyor. Christina Aguilera, , Adam Levine ve Blake Shelton dan oluşan jürisi ile yarışmayı ayı blog ve sitelerinde hızla duyuran Teksastan katılan 36 yaşındaki olmuştu.

Yarışmadan hafiften bahsedecek olursak 3 etaptan oluşan programın ilk etabını “Blind Audition” oluşturuyor. Jüri üyelerinin dönen sandalyeler ile performansını gerçekleştiren adaya sırtları dönük bir şekilde oturdukları bu aşamada eğer aday sesi ile jüriden herhangi birini etkiler ise jüri üyesi önündeki “Evet” anlamına gelen buton aracılıgı ile oyunu kullanıyor ve adaya dogru dönmeye başlıyor sandalyesi. Çogunluğun oyunu almayı başaran aday, yarışmanın ikinci etabına geçmiş oluyor. En son durumda 2 takımda şeklinde eşleşen adaylar karşılıklı olarak haftalık eleme ile finale dogru ilerliyorlar. Kazananın “The Voice” ünvanının yanı sıra 100 bin dolar gibi bir para alacağı yarışmada şuan için 8. haftaya gelişmiş durumda.

Nakia ve sevgilisi Robert

Blind Audition’a servgilisi Robert (bakınız yukarıdaki resim) ile gelen Nakia, uzun zamandır müzikle ilgilenen birisi. “” isimli ekibi ile birçok etkinliğe katılmış Nakianın daha geniş bir çevrede bilinir olması tabiki “The Voice” ile oldu. Fiziksel olarak ayı grubundan bir çko kişinin dikkatini tekli katılımda dahi çekebilecke olan Nakia nın baştada dedigimiz gibi elemeye sevgilisi ile gelmesi birçok sitede yankı buldu. Eleme sonrasında gerek heyecanı gerekse sevgilisi ile olan paylaşımını göstermek adına videoyu aradık ancak malesef NBC telif haklarından dolayı videolar kaldırılmış durumda. Şuan sadece NBC sitesinden izlenen videoyu ise Türkiyeden izleyebilir degiliz. Neyse

Nakianın seslendirmiş oldugu parçalardan bazılarını dinlemek ve indirmek için root music sayfasını ziyaret etmeniz yeterli. “The Voice” da son olarak ’ı seslendiren Nakianın yorumunu alttaki videodan izleyebilir ve kendisine destek olmak isterseniz nbc nin sitesindeki oylama buradan katılabilirsiniz.

 
Etiketler: , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
  • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
  • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
  • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
  • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...