The Average Male 3. Sayı

Dergi & Medya 11 Şubat 2008 The Average Male 3. Sayı
The Average Male 3. Sayı

Opening your eyes to the wonderfull men araound you
sloganı ile yola çıkmış olan “the average male” dergisi üçüncü sayısını çıkartmış. ilk sayısından sevgili larrybob aracılıgı ile haberdar oldugum bu dergiye pek bir önem de vermemiştim açıkcası. Site tasarımları kötü, fontlar havalarda uçuşuyor oldugundan dergi içeriginin de böylesi bir vasatlıkta olabilecegini düşündüm. Hoş tamamen göze hitap etme amaçlı olan bir dergide resimlere degil de yazılara neden dikkat ediyorum bilmiyorum ama bir şekilde itici gelmişti. Larrybob un üçüncü sayının çıkışı ile yine haberdar etmesi üzerine birşeyler karalamak istedim.

Dergi ücretlerini paypal aracılıgı ile ödeyebiliyorsunuz. Tekli satışları 10,99$ olan dergiye yıllık abone olma durumunda ise 25$lık bir indirim kazanmış oluyorsunuz.

Sitede yer alan become a model linkinden modellik başvurusuda yapabiliyorsunuz ama özellikle istedikleri sizi canlı kanlı bir şekilde görmek. isterseniz dergi üzerine reklamlarınızıda verebiliyorusunuz. Bunun için contact us kısmından ulaşmanız yeterli. Ancak şunuda söylemeden edemeyecegim ama en küçük boyutlu reklamın 50$ olarak belirlendigi dergide arka kapağı tamamen ele geçirmek için 420$ gibi bir ücret vermeniz gerekli. (5$ bile vermem açıkcası)

 
Etiketler: , , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
  • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
  • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
  • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
  • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...