Seth MacFarlane’in Ayı TED’i Geliyor

Haber ve DuyurularSinema & Film 12 Nisan 2012
Seth MacFarlane'in Ayı TED'i Geliyor

ted afiş, ayı ted,seth macfarlane Eşcinsel ayı kültüründen bireylerin çoğunluğunun olmazsa olmazlarındandır hayatlarındaki ayı odaklı şeyler. Bu kimi zaman çalışma masasında duran peluş bir ayı ya da ayı şekilli çeşitli ev dekorları, kimi zamansa sürekli yanda taşınan ayılı bir anahtarlık, çantaya asılmış bir rozet, kitap arasına konmuş ayılı bir ayraç gibi şekillerde yüzlerce örneği verilebilecek biçimde hayatımızın bir yerinde bulunabiliyorlar. İşte bu nedenlede direkt olarak sitemizin ana konusunu oluşturmuyor olsa da TED filmine yer veriyoruz.

, ! ve The Cleveland Show gibi birbirinden güzel çizgi filmlerin yaratıcısı olarak ismen, Peter Griffin – Stewie Griffin – Brian ve Stan Smith karakterleriyle de sesiyle tanımış olduğumuz ’in ilk uzun metrajlı film çalışması Ted. Henüz Türkiye’de göstermn tarihi konusunda net bir bilgi olmayan film tahminimizce 2012 nin ikinci yarısının başları gibi ülkemizde de vizyona girecektir.

8 yaşında olan John () gayet çocukça bir düşünce ile oyuncak ayısı Ted’in gerçek olmasını diler. Mucizevi bir şekilde yerine gelen bu dileği başlarda dünyadaki en harika şey gibi olsada geçen zamanla sorunlar baş göstermeye başlar. John ve Ayısı Ted artık büyümüşlerdir. Geçen zamanla tam bir kadın ve uyuşturucu düşkünü bir karaktere bürünen Ted, John’ın sevgilisi tarafından ilişkideki en büyük tehdit olarak görülmektedir. Peki John, Ted’i hayatından çıkartacak mıdır?

Eğlenceli anlar yaşatacak gibi görünen Ted filminin fragmanını hemen alt kısımdan izleyebilirsiniz. Özellikle son kısımdaki takım elbise içerisindeki Ted’i görmelisiniz.

Filmin Web Sitesi : www.tedisreal.com

 
Etiketler: , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
  • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
  • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
  • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
  • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...