Seni Seviyorum İçimdeki Ayı

Ortaya Karışık 9 Mart 2010 Seni Seviyorum İçimdeki Ayı
Seni Seviyorum İçimdeki Ayı

Türkiye de eşcinsel olmanın zorluğunu hepimiz biliyoruz. Heleki anadolunun muhafazakar bir şehrinde yaşıyosanız ve yaşadığınız yer küçükse çok daha dikkatli olmanız ve üzülerek söylüyorum ki kendinizi gizlemeniz gerekmektedir.

Şirin AyıBir bahar akşamı, yıldızların insanın gözlerini kamaştırdığı bir akşam aydınlığında kayısı ağaçlarının arasından evime doğru yürümekteydim. Kalbimin boşluğu nedeniyle hafif olan bedenim ve ben yıldızların altında birbirimizle cilveleşe cilveleşe geçiyorduk ayak izlerimizi bırakarak. Derken bir ses duydum, irkildim biran. Vahşi bir hayvanın saldırısına maruz kalma korkusuyla olduğum yerde kalakaldım. Sonra baktım bir ses “hey ne yapıyosun” dedi. O kadar rahatladım ki bunu kelimelere dökmek çok zor benim için.

Ağaçların arasından bana yaklaşan bedeni görünce içimden sanki ona karşı bişeyler aktı. Tıpkı o karanlığı aydınlatan yıldızlar gibi parlıyan yüzüyle gülümseyerek bana yaklaşıyordu. Adımlarım beni ona götürmeye başladı. Bu adamı neden bugüne kadar farketmedim dedim kendime. ”Ben buraya İstanbul dan geldim” dedi. Komşumuzun akrabasıymış. Birkaç gündür benimle tanışmak için fırsat kolladığını açık bir dille ifade etti. Biran sanki boyum uzadı. Kafam yıldızlara çarpacaktı neredeyse, gökteydim sanki. Kalbimin atışlarından korkuyordum. Bu adam bir melek olmalıydı, benim kurtarıcım bu dedim kendi kendime. “Ben Hamit” dedi oysa ben söylediklerini duymuyordum bile, gözlerine takılmıştım. O öpülesi dudakların ıslaklığı, o muhteşem tatlı dil, bedenimi ve beni yıldızların arasında gezdiriyordu sanki. Muhteşem bir vücut, kılları bile cezbediciydi. Beni saran o güçlü kolları dünyamı güven kavramıyla bütünleştiriyordu. Mükemmel bir birliktelikti.

Şirin AyıO akşam hayatım boyunca unutamayacağım bir an yaşadım ve tarihe yazıldı o saatler. Ertesi gün sohbet ettiğimizde ayı grubundan olduğunu söylemişti bana. İşte o günden itibaren ayıların dünyasına girmiş bulundum. “Şirin AYI”sıydım ben onun. Bana hep öyle hitap ederdi. Keşke gitmeseydi. Keşke trafik canavarı denen o canavar onu değilde beni alsaydı, o hep yaşasaydı. Ama o içimde. O benim İÇİMDEKİ AYI… Seni çok seviyorum İçimdeki Ayı.

Keşke ruhun gibi bedeninlede hep yanımda kalsaydın…

 
Etiketler: , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

6 Yorum Yapılmış

 1. İçimdeki Ayı [09 Mart 2010 - 13:15]

  İlk yazının hayırlı olması dileğiyle Şirin Ayı, kalemine sağlık. Ancak sormak istediğim birşey var gerçek bir hikaye midir?

 2. Şirin Ayı [09 Mart 2010 - 15:15]

  hikaye tamamen gerçek bir hikayedir.sonu keşke gerçek olmasaydı.Sezen aksunun şarkısında söylediği gibi acıdan geçmeyen şarkılar biraz eksiktir.Acıdan geçmeyen hayatlar biraz eksiktir bence.Yaşadıklarımı hiç unutmayacağım.İçimi acıtmasına rağmen onun hayaliyle yaşamaya devam edeceğim.saygılarımla

 3. Şirin Ayı [09 Mart 2010 - 15:22]

  yazdığım yazıyı çok güzel düzenlemişsiniz.hayran kaldım sayfaya.ellerinize sağlık.ben bu sayfada daha çok yeniyim ve sitenizi nasıl kullanacağımı tam anlamıyla bilmiyorum.burdaki insanlarla nasıl diyalog kurabilirim.gerçek ayılarla nasıl tanışabilirim?(hatıramı yaşatmak için).şimdiden herşey için teşekkür ederim.

 4. İçimdeki Ayı [09 Mart 2010 - 16:39]

  Dediğin gibi sonu keşke gerçek olmasaymış. Yazını okurken ki duygu geçişlerimi anlatamam. Paylaşımın için tekrar teşekkürler. Umarım daha güneşli günlere gebe olur yarınların…

  Bu arada ben sadece elimde mevcut bulunan bazı resimlerden ekleme yapmak istedim yazına, beğenmiş olmana sevindim. Ancak önemli olan yazın ve içerigi.

  Diğer konuda ise en yakın zamanda bir mail atacağım sana.

 5. Şirin Ayı [09 Mart 2010 - 16:56]

  çok sıcak ve samimisin.bunun için sana çok teşekkür ederim.daha bu başlangıç.imkan buldukça yazacağım.tabi sizlerde beğenir ve isterseniz.umarım hepimizin yarınları daha güneşli günlere gebe olur.

 6. Şirin Ayı [09 Mart 2010 - 18:12]

  buarada mailini en kısa zamanda bekliyorum.görüşmek dileğiyle iyi akşamlar.

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

 • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
 • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
 • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
 • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
 • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...