Reklamlar ve Ayılar – 0020

Videolar 9 Nisan 2009 Reklamlar ve Ayılar - 0020
Reklamlar ve Ayılar - 0020

kısmımızın bu seferki konuğu ülkemizden bir . Bir süredir televizyon ekranlarında dönmekte olan hatta bazı rivayetlere göre sansürlenmiş olduğu bile öne sürülen Türkiye reklamı. Mermerler otomotiv güvencesiyle Türk tüketicileri ile buluşan ’nin reklamıda Şafak Sezer ile beraber tarihi Galatasaray Hamamının tellakları yer almakta.

Bir oto yıkamacısında geçen filmi leman ekibinden Kaan Ertem ve Suat Özkan kaleme almış. Kazım  gözü gibi baktığı Chery markalı otomobinin bilinen yöntemlerle yıkanmasına karşı çıkar.  Otomobilinin içinden çıkan (-ki bu çıkış sahnesideki espride hoş durmuş) takunyalı tellaklara otomobilini yıkatan Kazım, öyle değil böyle yıkanır tavrı ile yeni bir çığır açıyor. Tellaklar tarafından titizlikle yıkanan Chery Tiggo’ya tellakların masaj yapması ise reklam filminin eğlenceli karelerinden sadece birini oluştuyor. Sezer’in dillerden düşmeyecek,“Benim adım Kazım, Chery bana lazım” sözü ise filme son noktayı koyuyor.

 
Etiketler: , , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

1 Yorum Yapılmış

  1. sunshine [16 Nisan 2009 - 22:53]

    reklamda arabadan bir erkek bacağı çıkması beni fena halde yoldan çıkartmıştı.ateşlenmiştim ve aklıma ilk bu site gelmişti.göz ziyafeti değil de ne?

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
  • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
  • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
  • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
  • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...