Pençe Kanı

Ortaya Karışık 29 Nisan 2011
Pençe Kanı

Pençe Kanı , peçesiyle yüzüne vurduğunda o tırnaklar derini parçalar. Tabi bizim doğamızda genelde sırttına çelikten oluşan bir keskin bıçak sokuyorlar, görünürde parçalanmasada o acıyı hep hissedersin! Kategorizede bear’ız ama ayılık şanına yakışmayan şeylerde olmuyor değil.

Şizofren olsam herşey daha kolay olucakmış gibi geliyor bazen, düşünsenize zaten hastasınız her ne kadar kursanızda kafanızda bunu kimse kaile bile almaya bilir. Gerçi onların dedikleri her şüpe genelde gerçek çıkmıyorda değil, çoğu kez doğrularına rasladım. Manyak olmak parayla değil ya? Bir tane video izledim kpss sınavından çıkmış bir vatandaş şöyle diyor; herşey parayla beyin beleş! :D Bende ilk çok gülmüştüm ama doğru söylüyor. Adam olmadan adam çarpmaya kalkan çok insan var. Konudan konuya hızlı bir geçiş yapıp benimde aslında şizofren olduğumu anlayın diye söylüyorum bunları :)

Bu aralar hiç kendimi anlatmaktan bu derece sıkılmamıştım. Her gelene ayrı bir konu ayrı bir yönden kendimi anlatmaya çalışıyorum çoğu zaten güvensiz geliyor, gerçi seninde güvendiğin pek söylenemez. Anlat dur… Bir de şu lanet olası pc başında dil (parmak) döküyorsan eger işte o zaman parmaklarım kesilse bu kadar acımaz herhalde.  Reel dünya da hafif bakışmalarla o anlık sohbeti ya da saçmalamayı daha çok seviyorum. İşkencelerin bini bin para şu tanışma evresinde. Herkesin de bir yorumu mutlaka var zaten. Sırtım kanıyor bedenimi kanatıyorlar daha sonrasında da tekrar yeni başa alıyorum herşeyi, ortadaki luzumsuz gelişmeleri hayal gücünüze bırakıyorum. Hiç oralara girmiyorum.  İçimdeki ayının pençeleri canımı acıtıyor ve hiç iyileşmesine izin vermiyor.

 
Etiketler: , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
  • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
  • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
  • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
  • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...