Müebbet Günleri (Acı)

Ortaya Karışık 22 Mart 2012
Müebbet Günleri (Acı)

eşcinsel aşk, yalnızlık, ayrılık Bu günlerde de, daha doğrusu hiç geçmek bilmeyen bu günlerde eski bir şarkı takıldı kulağıma Sevgili “Sorma” şarkıyı özel kılan şey ise saygıdeğer Özcan Alper’in “Sonbahar” isimli filmi ile klip haline dönüştürülmüş olması. Sanırım sevgili Sezen şarkıdaki acıyı ancak bu kliple bu kadar güzel anlatabilirdi. Asıl benim dikkatimi çeken bölüm ise şarkı bittikten sonra müzik de bitiyor fakat klip bir süre daha devam ediyor. Bu bölümde daha çok içiyorsun ve daha çok üzülüyorsun, kendinle kalıyorsun ve daha çok ağlıyorsun hatta hıçkırıyorsun bile. Mutlaka izleyin filmi ve film için yapılan şarkıları, klipleri…

Bir arkadaşım (bugünlerde hep yanımda olan ve bana destek veren özel bir adam) şunu sordu bana: “Neden? Kendinden ne buluyorsun bu film de?“. Bu sorunun cevabı şuydu: “Acı her nasıl yaşanırsa yaşasın hep aynı tadı veriyor bana.” Daha sonradan uykusuz kalarak bu filmi izlemiş ve çok beğenmiş, teşekkür ederim “acımı” paylaşmaya çalıştığın için.

Ne söylesem boş. Bazen tek başına sevgide yetmiyormuş insana.

Bu gün 17. günündeyim müebbetimin ve bütün uyarılara rağmen aynı oranda dolaşmaya devam ediyor acı bedenimde. Uyumak istiyorum, yemek yemek istiyorum, ilk baharın gelişini yeniden hatırlamak istiyorum; fakat ne uyuyabiliyor, ne yiyebiliyor nede güneşe gülümseyebiliyorum. Sorsalar nerede olmak isterdin şimdi ve daima diye, her zaman vakit buldukça kaçtığım Maçka da Sümela Manastırının eteklerindeki o dağ evlerinin birinde olmak isterdim. Tesis görevlisini arayıp yine “ben geliyorum biraz uyumaya ihtiyacım var benim için sobayı yakar mısın?” demek istiyorum. Patikadan manastıra çıkmak istiyorum. Yükseklere çıktıkça nefes alamamanın fakat manzaranın tarif edilemez keyfini yaşamak istiyorum. Sorsalar bana “ en güzel Maçkada yaşanır” derim. Çünkü kasvettir, sistir, yağmurdur.  Karadeniz’in şubat ayında dalgalanışıdır. Tokat gibi dalgalar…

Uzun bir süre suskun kalasım var. Hiç kimseyle hiç bir şey hakkında konuşmayayım. Dert dinlemeyip dert anlatmayayım. Çok konuştuğum kendimi anlatmaya çalıştığım için 17 gündür yalnızım.

eşcinsel aşk, eşcinsel çift, yalnızlık, ayrılık

Dağılan, viran olan sırf ben olsam ya. Gözlerime bakan herkesi ortak ediyorum birazda olsa, hatta daha ileriye gidiyor masum insanlarda suç arıyorum. Suçlu, bana bu hayatı yaşamaya mecbur edenlerdir aslında. Onları da affettim.

Şimdi neredesin? Ne yer ne içersin? Üşür müsün? ya beni düşünür müsün?

Uyutuyorlar beni, unutmama yardımcı olmak için yardım ediyorlar, yemek de getiriyorlar yiyemesem de iyi hissettiriyorlar, çünkü ilgileniyorlar benimle. Serum seviyorum bu aralar günde bir kere birkaç ilaçla birlikte alıyorum.

Keşke kulaklarımla duyduklarıma kendimi de inandırabilsem.

 
Etiketler: , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
  • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
  • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
  • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
  • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...