Karın, Göbek Yumruklama [Belly Punch] Fetişi

Nedir? Nasıl Yapılır? 11 Ağustos 2011
Karın, Göbek Yumruklama [Belly Punch] Fetişi

(karın, ) ülkemizde pek yaygın olmayan ancak yavaş yavaş ismini duymaya başladığım bir . göbek yumruklama? Amaç ? Göbegine yada karnına yumruk atılan kişi bundan nasıl bir zevk alır yada aynı şekilde yumruk atan kişi nasıl bir zevke ulaşır? gibi çokça soruyu aklımda peşi sıra listeleyen göbek yumruklama fetişi ile biraz araştırmak yapmak istedim.

Dökümandan ziyade daha çok video sonuçlarının bulunduğu fetişi özellikle kadınlar arasında yaygın gibi görünmekte. kadından kadına yada erkekten kadına uygulamalarının fazlaca olduğu bu fetişle ilgili ayı bireyler arasında da bulunan ve örnek gösterilecek bir video hemen alt kısımda yer almaktadır.

mide yumruklama, göbek yumruklama,karın yumruklama,belly punchNet bir bilgi olmasada karna alınan ani ve sert darbelerin neden oldugu anlık oksijensiz kalma durumu ile vücudun başaçıkmak için salgılanacak olduğu adrenalin için beyin tetiklenmiş oluyor. Cinsel ilişki sırasında da salgılanan adrenalin ile bir bağ kuracak olursak ki vardır ilişkisi kişiler böylesi bir zevk almaktadır. Adrenalin bağımlılığının günden güne artışınıda gözönünde bulunduracak olursak karın, göbek yumruklama durumu biraz daha anlam kazanıyor. Ancak bunların yanı sıra akla gelen olasılıklarda mevcut.

Özellikle kadınlar arasında yaygın oldugu görülen bu fetiş, lezbiyen ilişkileri cinsel fantezi ile bir tutan heteroseksüel bireylere hizmet etmek adına çıkartılmış olan farklı bir porno sektörü olarakta görülebilir. Fetişle ilgili fazla kaynak olmasada nette dolanan video sayısından nerdeyse fazla olan şatışa sunulmuş dvd sayısı düşündürücü. Dvdlerin Japonyadan olması ise açıkcası pek şaşırtıcı degil. Buradan kapaklarınıda görebileceginiz dvdlere bakabilirsiniz.

İşin içine sert yumrukların ve tekmelerin girdigi bu fetişle ilgili bir diger videoyu ise hemen alt kısımdan izleyebilirsiniz. Megavideo server’ına yüklenmiş bu video alt kısımda sadece beyaz boşluk şeklinde ise sayfayı bir kaç defa yenilemeniz durumunda sorun ortadan kalkacaktır. Sorun eğer inatla devam eder ise megavideo.com/?v=KD41KJ37 adresinden videoyu rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Aramızda bu fetişle ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa ve bilgilerini paylaşırlarsa durumu daha iyi algılamamız adına seviniriz. Ne düşünüyorsunuz?

 • Konu ile ilgili linkler
 • http://www.bellypunishment.com/
 • http://www.bellypainsite.com/
 • http://bellypunchnetwork.com/
 
Etiketler: , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

19 Yorum Yapılmış

 1. belly punch [14 Ağustos 2011 - 12:23]

  merhaba kesinlikle katılıyorum bende seviyorum ve uyguluyorum kızla daha zevkli karnıma ve göbegime vurulması yada yumrukla bastırılması zevk veriyor bana

 2. İçimdeki Ayı [15 Ağustos 2011 - 00:44]

  Merhaba belly punch, açıkcası biraz yabancıdı oldugumuz bir kavram belly punch. Herşey adrenalin salgısında mıdır? Bahsedersen biraz seviniriz.

 3. Bearelus [15 Ağustos 2011 - 17:49]

  Ohaa 2. kısımdaki sarışın kız Buffy the Vampire Slayer dizisindeki Faith karakterine ne kadar çok benziyor! :O Benim favori karakterlerimden biriydi o :) Bu gerçekten o olamaz degil mi !? Bkz. Eliza Dushku

 4. İçimdeki Ayı [15 Ağustos 2011 - 18:10]

  Herhangi bir bilgim yok malesef Bearelus ama diyelim ki o :) Hanım kızımızın böylesi bir fetişi var diye sevmiyecek misin artık onu :P?

 5. Bearelus [15 Ağustos 2011 - 22:30]

  Yok yaa Faith sevilmez mii hastasıyım o kadının :) Ama böyle bir fetişi ilk defa duyuyorum içim çok fena oldu izlerken :S Gerçi dizide de sürekli böyle dovüş sahneleri vardı karnından darbe alıyodu falan belki de ondan sonra baslamıştır bu fetiş onda :) Bilemicem tabi..

 6. kevin [17 Ağustos 2011 - 02:59]

  bende ilgiliyim ama partner bulmak inaninki çok zor

 7. İçimdeki Ayı [17 Ağustos 2011 - 22:38]

  @Bearelus

  Eğer aynı kişi ise ve o zamanlarda bu tarz bir fetişi var ise gayet işini seviyor olmalı çekim esnasında :D

  @Kevin

  Partner derken? Erkek mi kadın mı? Kadınlar arasında daha yaygın gördügümüz üzre. İlk yorumu yazan arkadaşada sormuştum ama cevap gelmedi. Olay baskı ile oluşan adrenalin salgısı mıdır? Burdan yorumla yada iletişim kısmından açıklma gönderebilirsen seviniriz. Bilgilenmek adına.

 8. belly punch [17 Ağustos 2011 - 23:21]

  adrenalin degil zevk diyelim hoşuma gidiyor bende tam çözmüş degilim ama dedigim gibi bayandan seviyorum kendimde bayanım erkektende hoş tabe

 9. İçimdeki Ayı [18 Ağustos 2011 - 00:40]

  açıklama için teşekkürler belly punch, türkiyede partner bulma durumu nedir? dışardan bakan bir göz olarak kendinden dahi yeni haberdar oldugum bu tarz bir etkinlikte zor (az) gibi duruyor?

 10. belly punch [18 Ağustos 2011 - 01:21]

  evet ve partner yok denecek kadar yok :(

 11. Hayat Erkeği [18 Ağustos 2011 - 06:17]

  doğrusu, evet bu sanırım bende de var ve çoğu zaman karşımdakine şakacıktan vuruyormuş gibi yapıyorum.

  sanırım dememin nedeni kendime henüz tam olarak itiraf etmiş olmamamdan kaynaklanıyor. ama çoğu zaman sevdiklerime bu şekilde çaktırmadan davrandığımı itiraf edebilirim.

 12. İçimdeki Ayı [21 Ağustos 2011 - 23:16]

  Hayat Erkeği biraz daha sevgi gösterisi gibi duruyor sendeki? Yada içte olan hızlı ve sert bir yumrugun karşıda uygun bir kişi olmadıgından yavaşlatılmış hali. Özellikle 2. videodaki gibi bir durum sözkonusu mu?

 13. hakan [22 Ağustos 2011 - 00:27]

  selam ben de belly punchı seviyorum bir çok kızı da yumrukladım süper birşey

 14. gizemmm [25 Ağustos 2011 - 00:00]

  bende çok seviyorum ama kimseye söyleyemiyorum söylediklerim ise beni yadırgıyor kimseyle yapamadım bugüne kadar kendi kendime yapıyorum bi grup gibi bişey kurulmasını çok isterim acayip zevkli olurdu… (gizem)

 15. belly punc [26 Ağustos 2011 - 01:06]

  bende gizem kendi kendime ama bu aralar yedim yumruk karnıma mideme boşluguma

 16. belly love man [03 Eylül 2011 - 15:59]

  Bu fetiş bende de var karnıma vurulması ve birinin karnına vurmak bana acayip zevk veriyor bu tuhaf birşey değil nasıl ki ayak, bacak, boyun fetişi varsa göbek fetişi de var ve göbek fetişine bayılıyorum :D

 17. Murat [13 Eylül 2011 - 17:06]

  Bende çok seviyorum, ama nedense başkalarına söylemeye çekiniyorum. Bu konuda benim video arşivim geniş, baya’ca para harcadim videoları internete satın alarak. Ben hem erkeğe hem kadına vurmak isterdim doğrusu ama en çok bana vurulmasını isterim. Böyle karnıma birisi yumruğunu gömsün isterim.

 18. Göbek Fetişi [20 Temmuz 2012 - 09:42]

  ya bende seviyorum sevgilimn göbegini sıkmayı vurmayı ama çocuk bu huyumdan dolayı çok çekiyor benden öyleki yalvarıyor bazen yapma diye ama napıyım zevk veriyo bana onun göbegini sıkmak :)

 19. belly punch [03 Eylül 2012 - 23:28]

  evet ama durum kritik kimse yok :=)

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

 • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
 • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
 • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
 • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
 • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...