IstanBEAR – 2014 Sonbahar Festivali

Haber ve Duyurular 10 Eylül 2014
IstanBEAR - 2014 Sonbahar Festivali

IstanBEAR - 2014 Sonbahar Festivali İstanbul Ayıları Grubu tarafından düzenlenen Sonbahar Uluslararası Ayı Festivali bu sene 18 – 21 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbulda gerçekleştirilecek. Festival kapsamı boyunca gerçekleştirilecek olan etkinliklerin programlarına, mekanlarına, haritasına, biletlerine ve paketlerine etkinliğin resmi web sayfası olan www.istanbulbear.org adresinden zaman içerisinde eklendikçe erişebilirsiniz.Bunun yanı sıra dilerseniz Facebook, Bearwww gibi eşcinsel ayı sitelerinde ya da Growlr ve scruff gibi mobile uygulamalarda “istanBEAR Autumn Festival 2014” adıyla etkinliği arama yaparak hem etkinlik hakkında güncel bilgilere sahip olabilir hem de katılım durumunuzu bildirebilirsiniz. Daha önceden gerçekleştirilmiş olan etkinliklerden karelere buradan ulaşabilirsiniz

NOTLAR

  1. İstanbear Sonbahar Festivali’nin Resmi Barı ve Buluşma Noktası dır. Festival boyunca bar partileri her akşam 20.00 – 02.00 saatleri arasında ’da gerçekleştirilecektir.
  2. The Pharma Otelde yapılacak havuz + hamam + sauna etkinliğine katılmayı düşünenler havuzu kullanmayı düşünüyorlarsa terlik ve bonelerini de yanında götürmeyi unutmazlarsa iyi olacaktır.
  3. Etkinliklerin yapılacağı mekanlara ya da adreslere nasıl gidileceğini bilmiyorsanız Buluşma Noktası her etkinlikten bir saat önce ButXL Bar. ButXL Bar Festival süresince gündüzleri de açık olacak.

Facebook Etkinlik Sayfası : facebook.com/events/418049181673103/

İLETİŞİM BİLGİLERİ
www.istanbulbear.org | istanbulbearclub@gmail.com
+90 537 494 59 09
Twitter / Facebook: istanbulbears

 
Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
  • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
  • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
  • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
  • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...