İçimdeki Ayı’dan “Anatolian Bears Night Vol-3” Partisine Bedava Bilet Kazanma Şansı

Haber ve Duyurular 4 Ocak 2014
İçimdeki Ayı'dan Anatolian Bears Night Vol-3 Partisine Bedava Bilet Kazanma Şansı

Ankara Ayıları : Anatolian Bears Night Vol-3 Partisi tarafından bu sene 3’üncüsü gerçekleştirilecek olan “ (Anadolu Ayıları Gecesi)” için geri sayım başladı.

18 Ocak Cumartesi gecesi gerçekleştirilecek olan etkinliğe bu sene yine iyi bir katılım olması beklenmekte. Deppo Performence Park’ta gerçekleştirilecek olan partisinin kapı açılış saati 23.00 dır. Mekan ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Parti ile ilgili tanıtımlarına facebook, , hairyturks gibi sitelerin yanısıra growlr gibi mobil uygulamalarda bulabileceğiniz gibi en güncel bilgilere ankaraayilari.com adresli resmi sitelerinden ve Anatolian Bears Night Hardcore Vol 3 isimli facebook etkinlik sayfasından ulaşabilirsiniz.

Basına kapalı olarak gerçekleştirilecek olan etkinlikte katılımcıları ’nin eğlenceli sunumuyla beraber ayı güzellik yarışması, çeşitli görsel şovlar ve aktiviteler beklemekte.

Geçtiğimiz senelerde yapılan Ayıları partilerinin parti öncesi ve sonrası yazıları ile fotoğraf galerilerine buradan erişebilirsiniz


Nasıl Bilet Kazanabilirim?

15 Ocak 2014 saat 00.00 da sonlanacak olan çekilişimize 18 yaş ve üstü herkes katılabilirim. Kazanılan bilet başka birine devredilemeyeceği gibi kazanan kişi ile dilerse yanında getirebileceği bir arkadaşını kapsamaktadır. Katılım için alt kısımda yer alan katılım şekillerinden sadece bir tanesini gerçekleştirmeniz yeterlidir. Her katılım şansı bir katılım fırsatı olup daha fazla katılım fırsatı için birden fazla katılım şeklini yerine getirebilirsiniz. Bol şanslar.

 • Web Sitemiz Üzerinende Katılım : Bu yazımıza yapacak olduğunuz yorum ile çekilişimize katılım fırsatı kazanabilirsiniz, lütfen email adresinizin geçerli olduğunu kontrol ediniz. Aksi durumda hakkınız geçersiz olacaktır.
 • Facebook Üzerinden Katılım : Facebook üzerine yayınlanmış olan bu yazımızın paylaşımına yapacak olduğunuz yorum, beğenme ve paylaşımlarda size katılım şansı sağlayacak olup bu işlem sadece https://www.facebook.com/icimdekiayi adresli facebook sayfamızın paylaşımında geçerlidir. Başka kişiler tarafından yapılmış paylaşımların yorumlanması ya da beğenilmesi geçerli değildir.
 • Facebook Üzerinden Katılım 2 : #icimdekiayi ve #ankaraayilari hastag leri ile beraber yapacak olduğunuz paylaşımlar da bir adet katılım fırsatı yerine geçmektedir.
 • Twitter Üzerinden Katılım : yine aynı şekilde #icimdekiayi ve #ankaraayilari hastag leri ile beraber yapacak olduğunuz paylaşımlar da bir adet katılım fırsatı yerine geçmektedir.

Web : http://www.ankaraayilari.com
Facebook : https://www.facebook.com/events/658263147531154
Bearwww : http://www.bearwww.com/guide/guideitem.php?id=11757

 
Etiketler: , , , , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

1 Yorum Yapılmış

 1. Murat Bearcub [11 Ocak 2014 - 17:17]

  Ankara’da yıllardır yaşıyorum ilk kez Ankara Ayılarının partisine gideceğim. Eskişehir’den arkadaşımı da alarak tabii :) heyecanlıyım partide görüşmek üzere :)

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

 • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
 • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
 • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
 • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
 • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...