Göbeginiz yok diye mutsuz musunuz?

Kategorilenmemiş 21 Kasım 2007
Henüz Küçük Resim Eklenmemiş
İçinde bulundugum yogun dönemi kısmen de olsa atlattım. iki haftalık nete girememe ve girilen zamanlarda ise sadece mail ve benzeri -meli -malı işlemlerin ardından bugün kendime tanımış oldugum nette boş boş dolaşma zamanında yeni bir zamazingo ile karşılaştım.

Çogu otter (zayıf ayı) hayatının bir döneminde sanırım göbek sahibi olmak istemiştir. Hatta bu uğurda eminim kullandıgı ilaçlar veya yöntemler ile kendini şekilden şekile bile sokanlar olmuştur. Ancak artık bu zamazingo ile gerçek olmasada sanal bir göbek sahibi olabiliyorsunuz. 12.71 $ olan bu yapmacık göbek zamazingosuna buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünün tanıtımının altında yer alan noel baba kıyafeti ile görüntünüzü yılbaşı moduna uyarlayabilirsiniz.

Herşey tamam, kıyafetimizi aldınız ve yeni göbeginiz ile şöyle bir dışarı çıkayım dediniz. Hiç olmadı dur ben şuraya giriyim dediginiz kapalı bir mekan (isim vermek olmaz, reklama girer) a balıklama daldınız ve işte o anda sizi farkeden bir chubby ile göz göze geldiniz. Kimbilir belkide uzun zamandır hayalini kurdugunuz biri idi gördügünüz ancak senaryoyu burda biraz abartalım ve chubby’nizin otter lardan pek haz almadıgı detayını ekleyelim. Ne yapıcaksınız :) olayı akışına bırakıp chubbynizin sizi keşfetmeye başladıgı andaki şoku yaşamasınımı istersiniz yoksa diret olarak masayı terketmeyimi. Tamam kabul biraz abarttım olayı ancak nedir mesaj “Herşeyin doğalı makbuldür” :) ama yineden yeri geldiginde kullanışlı olabilecek eglenceli bir ürün gibi değerlendirmemek de olmaz.

 
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
  • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
  • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
  • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
  • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...