Film : "Boat Trip" (2002)

Kategorilenmemiş 9 Haziran 2007
Henüz Küçük Resim Eklenmemiş

Son günlerde izledigim eglenceli filmlerden birisi idi Boat Trip, ancak günlük hayatın şu dönemine denk gelen yogunlugundan dolayı yine yazı yazamamaktayım. Bloguda boş bırakmamak adına bundan önce başlatmış oldugum en azından önceden yapılmış olan incelemeler ile gönderilere yer vermeyi bir dönem alışkanlık edinecek gibiyim.

Boat Trip hakkında nette yaptıgım incelemeler üzerine kısa araştırma sonucunda gördügüm o ki pek güzel inceleme yok. Tabi yan tarafta takip edilesi kişiler başlıgında yer alan timmy ve idare eder dedigim beyazperde yorumu dışında. Bu nedenle sevgili timmy ninde affına sıgınarak yazısını alıntı yaptım. Hatta normalde en azından ekran görüntülerini kendim alan ben onları bile çaldım :) umarım yanlış bir durum içerisinde degilimdir.

Beyazperde.Com İncelemesi :

Jerry ve Nick hayatlarına giren kadınlardan sık sık kazık yiyen sıkı dostlardır. Güzel bir yolculuğa çıkıp, yaz mevsiminin güneşinden, bekarlığın da sürprizlerinden faydalanmaya karar verirler. Bunun en güzel yolu ise bir gemi yolculuğu gibi gözükmektedir…

Tanışacakları kadınların ve unutulmaz anların hayalini kurarak yolculuğa başlarlar. Fakat bindikleri gemide ters giden birşeyler vardır. Yolcular ağırlıklı olarak erkeklerden oluşmaktadır ve oldukça samimi bir tavır sergilemektedirler. Yanlışlıkla bir eşcinsel turuna katılmışlardır!

Gemiden atlayıp atlamamak konusunda kararsız kalan ikili, durumla yüzleşip olayları iyi yönleriyle görmeye karar verir. Gemide tek tük de olsa kadınlar da vardır. Ve gemi işlerinden arta kalan zamanlarda çok sıkılmaktadırlar!..

Eğlenceli ve keyifli bir film bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Sevgili Timmy’nin İncelemesi :

Eşcinsellik kendi sistemini yavaş ve sancılı da olsa, tüm heterosexuel dirence rağmen kurmayı başardı. artık sosyal yaşamdan eğlenceye, medyadan seyahate kadar kendi alfabesi ve tarzı olan bir dünya gerçeği oldu. bunlardan habersiz kendi hayat koşuşturması içinde yuvarlanan heterosexuellik şimdi bu sistemin içine girdiğinde şaşkınlığını ve aslında orada kendinden de birşeyler bulunduğunu itiraf ediyor. Boat Trip, mizahi şekilde işlediği bu başlığı ile bir dönemin en güzel komedilerinden birini ortaya koyuyor. oyuncuları ise size çok tanıdık gelecek kadroyu oluşturuyorlar. hoşça vakit geçirtecek bir komedi filmi olarak arşivleyebilirsiniz.

Jerry nişanlısının terkedişi üzerine depresyona girmiştir. ona samimi ama saf arkadaşı yardım etmek ister. dalaştıkları tur ajansının şakasına kurban gider ve gay cruise gemisinde yolculuğa çıkarlar. Jerry orada hayatının aşkı Gabrielle’i bulur. genç kadın aldatışlarla dolu heterosexuellerden gay tur organizasyonuna sığınmış bir animatördür. kalbinin yalnızca gay arkadaşlarla samimiyete açık olduğunu söyler. Jerry ona yaklaşabilmek için artık gay taklidi yapacaktır. herşey uygun gelişirken eski nişanlısı yaptığı hatayı anlayıp Jerry’e döner. herşey show gecesi ortaya dökülür. bu arada gemiye sığınan isveç güzellik yarışması grubu da gay cruiseda kendilerini rahat hissederek hoş bir tatil geçireceklerini düşünmektedirler.

Filmi İndirmek İçin Tıklayınız : Boat.Trip.2002.DVDRip.XViD.DVL.avi

Ekran Görüntüleri:

 
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

2 Yorum Yapılmış

 1. timmy [10 Haziran 2007 - 08:48]

  Sevgili arkadaşım, öncelikle işlerinde başarılar. sitemden atıfda bulunmuşsun. af ne demek?!?!? siteni ilgi ile izliyorum. başarılar diliyorum.

 2. İçimdeki Ayı [10 Haziran 2007 - 10:13]

  Anlayışın için teşekkürler timmy, umarım dedigin gibi başarılı bir şekilde şu dönemi atlatabilirim.

  Tekrar teşekkürler…

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

 • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
 • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
 • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
 • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
 • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...