Eşcinsel Temalı Filmler Sitesi Açıldı

Haber ve DuyurularWeb Siteleri 9 Aralık 2008 Eşcinsel Temalı Filmler Sitesi Açıldı
Eşcinsel Temalı Filmler Sitesi Açıldı

Site açıldığından bu yana ilk defa bir bayram kutlamasını gecikmeli yapmaktayım. Bu nedenledir ki öncelikle “İyi Bayramlar” diyorum… Günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde şu aralar garip olaylar yaşamaktayım, o nedenle yazılarıda aksattım. Yarın şehir dışına çıkıcak olduğum için bir süre sessizliğe gömülebilirim (3-4 gün) ancak eylemlerim devam edecektir.

Siteyi düzenli takip eden arkadaşlarımızın artık akıllarına kazınan birkaç olay var;
blogunun taşınması olayı : sonunda halledildi
ayı baskılı t-shirtler : kış geldi, içime sinen baskı yeri bulamadığından kaldı ancak birkaç yerin yakın zamanda bilgisini aldım, iletişime geçecegim – yaz başlangıcı umarım bu konuda halledilmiş olacaktır…
blogu : yanlış hatırlamıyorsam 2 blog denememiz oldu sevgili leandros ile beraber ancak google tarafından başlarda indekslenmeme (ki ziyaretçi yok ise emek harcamak dogru değildi) ardından aniden PR değerinin 3 olması ve indekslenme (ki biz artık yazmayı bırakmıştık) derken 2 blog denememizde kaldı. Birgün kendi alan adımızda yapacağız deyip blog üzerinde bu düşüncemize son verdik. Ardından geçtiğimiz aylar içerisinde bir domain alma şansım oldu, ancak site kurulumu için zaman yoktu. Geçtiğimiz hafta bulduğum fırsatlar ile wordpress altyapısı ile bir site hazırladım ve google amca tarafından da tanınmış durumdayız. Sadece bir eksiğimiz var (ki büyük bir eksiklik) o da sevgili leandros bazı işlemlerini halledebilmek adına bir süre katılımda bulunamayacak.

Siteye Girmek İçin Tıklayınız : Eşcinsel Temalı Filmler

Ancak yinede yavaş yavaş ta olsa başladık. Mevcut yazıların bir kısmı önceki bloglarımızdan alıntı, birkaç yazıyı ise sevgili Timmy nin blogundan alıntı yaparak yayınladık. En azından site görünüşünün nasıl olacağımız netleşti. (evet logo çok basit ama beceriksizlik bu konuda had safhada, zaman içerisinde güzel bir logoya kavuşabilir belki) Umarız bu eşcinsel temalı filmler sitemizi beğenirsiniz. Yine bu noktada fikirlerinizin bizler için önemli olduğunu belirtmek isteriz, aklınıza gelen en ufak noktada dahi bizlerle iletişime geçmeniz bizim için önemlidir. İletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Eşcinsel temalı filmler sitemizde şuan mevcut kategoriler

 • Filmler
 • Diziler
 • Belgeseller
 • Kısa Filmler
 • Müzikleri
 • Eşcinsel Temalı Film CD/DVD Kapakları

şeklinde. Her ne kadar genel kategorileme sistemimiz bu gibi görünsede zaman içerisinde doğabilecek ihtiyaçlara göre değişim yapılabilir.

Filmleri İndirebilecek miyiz?
Şuan için malesef sadece film tanıtımlarımız yer almakta sitede, telif haklarından dolayı aklımıza gelebilecek olan en mantıklı yolu bulduktan sonra eşcinsel temalı filmleri indirebilmeniz için linkler verilecektir.

Bende katılabilir miyim? İzlediğim filmi gönderebilir miyim?
Eğer sizde kapsamında filmleri takip ediyor ve diğer arkadaşlarımızın filmler hakkında daha öncesinden bilgi sahibi olabilmeleri adına tanıtım yapmak istiyorsanız her daim yanımızda olabilirsiniz. Az gibi bile görünse ayda bir film tanıtımı bile faydalı olacaktır. Bu konuda aklınıza gelenler ve sormak istedikleriniz için de iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Siteye Girmek İçin Tıklayınız : Eşcinsel Temalı Filmler

 
Etiketler: , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

 • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
 • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
 • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
 • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
 • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...