Eşcinsel Ayılara Yönelik Facebook Sayfaları

Web Siteleri 3 Ağustos 2011 Eşcinsel Ayılara Yönelik Facebook Sayfaları
Eşcinsel Ayılara Yönelik Facebook Sayfaları

’un günden güne degişik özellikler ile kullanıcılarını daha fazla kendine bağladığı su dönemde artık hesabı olmazsa olmaz durumda. Bir süre önce bizimde sayfamızı açtıgımız üzerinde eşcinsellere ve ayılara yönelik birçok sayfa var. Bunların çogu açıldıktan bir süre sonra ihmal edilmiş, birçoguda şuan duvarlarında sadece cinsel arayış mesajları ile ilerlemekte. kullanan ayı ve ayısever eşcinsellere yönelik hazırladıgımız bu liste ile en azından işinize yarayabilecek bazı sayfalarını listelemek istedik.

Şuan için 20 facebook sayfasına yer verdigimiz liste katılıma açıktır. Listede bulunmasını düşündügünüz yararlı, beğendiginiz sayfaları iletişim bölümünden yada yazımızın yorum kısmından bildirirseniz listemizi daha da geliştirebiliriz…

Logo Adı Üye Detayları
İçimdeki Ayı İçimdeki Ayı 545 Sitemize ait olan facebook sayfamızdır. Sitemizde yayınlanan yazıların direkt olarak duvarımızda paylaşım imkanımız oldugundan eger facebook hesabınızla begenirseniz yazılardan daha hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Bunların yanı sıra ayı videoları ve resimlerinide sayfamız üzerinden yapmaktayız.
İstanbul Bears İstanbul Bears 1520 İstanbul Ayılarına ait olan facebook sayfasıdır. Grubun gerçekleştirmiş oldugu ve gerçekleştirecegi etkinlikleri duyurdugu ilk alandır.
Bearwww Bearwww 18813 ayı arkadaşlık sitesi olan Bearwww nun sayfasıdır. Genel olarak kullanıcıların duvara yazdıkları arayış mesajları bulunmaktadır.
Hairyturks Hairyturks 493 Eşcinsel ayı arkadaşlık sitesi olan hairyturks’un sayfasıdır. Özellikle ülkemizden erişim kısıtlanamasının oldugu dönemde faydası olmuş olan sayfanın şuan için duvarında reklam mesajları ve cinsel arayış mesajları bulunmaktadır.
Bear Films Bear Films 5472 Yetişkin içerikli eşcinsel ayı film firması olan bearfilms’e ait bir sayfadır. Bearfilms bünyesinde sitelerine eklenmiş olan ayı model galerileri ve filmler gibi duyurular yapılmaktadır.
Ankara Ayıları [Bears of Ankara] Ankara Ayıları [Bears of Ankara] 151 Ankarada yaşamakta olan yada hayatının bir köşesinde ankara bulunan eşcinsel ayılara yönelik facebook sayfası.
Bear Network Bear Network 6321 Duvarıda ayısal etkinlikler yada sitelerin tanıtımlarını, haberlerini bulabileceginiz bir sayfa.
Ahmet Yıldız Ahmet Yıldız 1830 Ahmet Yıldız davası ile ilgili gelişmelerden haberdar olabileceginiz, medyaya yansıyan haberlere ulaşabileceginiz gibi destek verebileceginiz facebook sayfası.
Top Bear Top Bear 6209 Eşcinsel ayı arkadaşlık sitesi olan topbear’ın sayfasıdır. Duvarında reklam ve cinsel arayış mesajları bulunmaktadır.
Gay Boys with Bears Gay Boys with Bears 53370 Adından da anlaşıldıgı gibi sakallı eşcinsellere yönelik bir sayfa. Duvarında bu içerikte resimler ve ilanlar bulabilirsiniz.
Modern Bear Modern Bear 7648 Çeşitli ayısal içerikli paylaşımları ve haberleri bulabileceginiz bir sayfa.
Bear Magazine Bear Magazine 27336 Eşcinsel ayı dergisi “Bear Magazine” ile ilgili duyuruları ve gelişmleri talip edebileceginiz facebook sayfası.
Chubbies Chubbies 8610 Şişman ve şişman severlere yönelik mesajların oldugu bir facebook sayfası.
All Bear All Bear 2359 Eşcinsel ayı dergisi “All Bear” ile ilgili duyuruları ve gelişmleri talip edebileceginiz facebook sayfası.
Gay Bears Hu Gay Bears Hu 8624 Macar eşcinsel ayı arkadaşlık sitesi gaybears’ın facebook sayfası.
BearCity BearCity 23577 BearCity filmine ait olan facebook sayfasıdır.
Bear World Bear World 4562 BearWorld belgeseline ait olan facebook sayfasıdır.
Bear Gay Bear Gay 1271 Duvarında cinsel içerikli arayışları görebileceginiz facebook sayfası.
 
Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
  • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
  • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
  • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
  • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...