En Küçük Penis Yarışması Birincisi: Gurur Duyuyorum

Haberler 28 Temmuz 2013
En Küçük Penis Yarışması Birincisi: Gurur Duyuyorum

Buswhick bar Cumartesi günü “’deki ” yarışmasını düzenledi. Yarışmanın kazananı aslında Brooklyn’de değil Queens’de yaşıyor; fakat bu, onun pankartı ve cebinde 200 doları ile birlikte Queens’e yürüyüp yarışmaya katılmasına engel olmadı. Gilronan, medyaya “tanrı vergisinden yoksun” erkekleri yetersiz olarak nitelendirdikleri için kızıyor.

En Küçük Penis Yarışması Birincisi, Nick Gilronan

Brooklyn sakini misiniz?

Williamsburg, Brooklyn’de çalışıyorum ama Queens’de yaşıyorum. Doğma büyüme New York’luyum.

Ne işle meşgulsünüz?

UPS firmasında müdür yardımcısıyım.

İş yeriniz yarışmaya katıldığınızdan haberdar mı?

Patronum hariç tüm iş arkadaşlarımın bilgisi var. İş arkadaşlarım hep destek oldular ve yarışmaya hazırlanmak için planlama yapmama yardımcı oldular. Garip olacağını düşündüğüm için patronuma söylemeyi düşünmüyorum ama öğrense bile çok büyük bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Kaç yaşındasınız?

Üç hafta önce 27’yi doldurdum.

Bir ilişkiniz varmı?

Şu anda yok.

Yarışmadan nasıl haberdar oldunuz?

Craiglist’te “tanrı vergisinden yoksun erkekler” başlıklı bir reklam görmüştüm. Böyle bir başlık dikkat çekiyor, ben de linke tıkladım.

en-kucuk-penis-yarismasi-birincisi-nick-gilronan-2Yarışmaya katılırken heyecanlandınız mı?

Hayır. Günlük işimin dışında son 7 yıldır modellik ve aktörlük ile uğraşıyordum. Zaten rol yaparken birçok kişinin karşısında duruyorsunuz; bu yüzden rahattım. Bazı zamanlarda da sanat okullarında çıplak modellik yaptım. Bu yüzden bu küçücük kıyafetleri giymek sorun olmadı.

Katılan erkeklerin yarısı maske taktı ama siz genelde dikkat çekip seyircilerin favorisi oldunuz. Bununla ilgili ne söyleyebilirsiniz?

Vücudumla barışığım ve vücuduma olan güvenim tam. Bu nedenle maske takma ihtiyacı hissetmedim. Seyircilerin favorisi olma meselesine gelince, bu gerçekten beni çok şaşırttı. County Bar’daki Aimee ve Bobbie’yi arayıp katılımımı konfirme ettiğim andan itibaren neyi nasıl yapacağımı planlamaya başladım. Yarışmayı eğlenceli bir gösteri olarak düşündüm ve buna göre iyi bir şov hazırlamaya niyetlendim. Görünüşe göre bu konuda başarılı oldum.

Orada sizi destekleyen birileri bulunuyor muydu (arkadaşlarınız, kız arkadaşınız, aileniz)?

Bana destek olmak için bir arkadaşım ve kız arkadaşı ile birlikte gelen bir iş arkadaşım vardı. Gerçekten çok incelerdi.

Peki, neden ilk etapta böyle bir yarışmaya katıldınız?

Dürüst olmak gerekirse, bu tarz bir şeyin bir daha gerçekleşmeyeceğini fark ettim. Delicesine eğlenebileceğim bir şey olduğunu düşündüm (ki gerçekte de öyle oldu). Büyük bir bombam olduğunu biliyordum ve öyle gözüküyordu ki halk da buna karşı fazlasıyla ilgiliydi. Bu fırsatı kaçırmak istemedim.

Sizce küçük penislerin kötü bir ünü mü var?

Evet. Bence bu medyanın suçudur. Gerçekle ve gündelik hayatla ilgisi olmayan insanların resimleri kadın ve erkek figürü olarak lanse ediliyor. Bir erkeğin penisi onun ilişkisini veya kişiliğini belirleyen bir faktör değildir. Aynı şey kadınlardaki göğüs ölçüsü için de geçerli. Hepimiz farklı şekillerde ve ölçülerde yaratılmışız, fakat medya insanlara belli şekillerde görünmeleri için baskı uyguluyor. Çoğu insan böyle gözükmüyor. Bazı insanlar ise yanlış olduklarını düşündükleri görüntülerinin onları mutsuz etmesine izin veriyor. Üzülmelerine hiç gerek yok. Daha kötüsü ise, bazı insanların o yanlış standartları kullanarak diğer insanları yargılaması. Bu son derece huzur kaçıran bir şey.

Penisinizin küçüklüğüyle alakalı olarak en iyi ve en kötü tecrübeleriniz (cinsel anlamda, diğer) nelerdir?

Başıma penisimin boyutu yüzünden kötü bir şey geldiğini düşünmüyorum. Büyük ihtimalle penisim hakkında beni en çok eğlendiren anlar penisim ereksiyon halindeyken normal boyutunun iki katına ulaşması sonucunda kadınların yüzlerinde oluşan şaşkınlık ifadesini gördüğüm anlar. Çok etkilenmişe benziyorlar.

Jürilerin sorularına verdiğiniz yanıtlar harikaydı-son derece pozitif ve cesaret verici. Bu sizin için iletmeyi istediğiniz önemli bir şey miydi?

Evet, bu benim amacımdı. Kendim hakkında çok olumlu bir vücut imajım var ve başkaları benim gibi düşünmediğinde üzülüyorum.

esnasında alay konusu olabileceğinizi düşündünüz mü?

Kesinlikle hayır. King Country’deki çalışanlar son derece iyi niyetli, kibar ve her zaman saygılıydı. İzleyiciler de harikaydı. Herkes yalnızca dinlenmek ve akşamüzeri biraz eğlenmek istiyordu.

Galibiyetinizi nasıl kutladınız?

Organizasyonda çalışan birkaç kız ile birlikte yemek yedik. Hepimiz saatlerdik ordaydık ve hava çok sıcaktı. Yemekleri güzel olan bir yer bulduk ve klimanın keyfini çıkardık.

Yarışmadan sonra herhangi bir kadın tarafından tanındınız mı?

Bazıları beni tanıdı. Çoğu kişi birlikte fotoğraf çektirmek istedi ki benim için görevden çok zevkti. Yarışmayı kazandıktan bir süre sonra organizasyonda çalışan bir kız sahneye çıkıp beni öptü. Bunun yalnızca küçük bir yanak öpücüğü olacağını düşündüm fakat öyle olmadı; öpüşmemiz kısa bir sevişme seansına dönüştü. Kazanan olmak güzel.

Kazandığınız 200 dolar ile ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Bu sevimli küçük bir ödüldü. Bu haftanın başında birkaç fatura ödemiştim, yani artık eminim ki bu para küçük bir eğlence için kullanılacak. Dilerim dün gece tanıştığım kızlardan biri ile randevumda kullanırım.

Sizin gibi birine ne tür öğütlerde bulunmak istersiniz?

Benim gibi insanlara tavsiyem kontrol edemeyecekleri şeyler hakkında endişelenmemeleri. Aksi taktirde sadece zaman kaybederler. Her zaman ilerleyin ve elinizden gelenin en iyisini yapın.

Yazı Hakkında

Smallest Penis Contest Winner Tells Us Why He’s Proud To Be Less Endowed” başlığı ile gothamist.com da yayınlanmış olan yazı bianet.org tan İpek Şahinler tarafından türkçeye çevrilmiştir.

 
Etiketler: , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
  • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
  • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
  • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
  • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...