Drake Jensen Eşcinsel Olduğunu Açıkladı

HaberlerMüzik 8 Mart 2012
Drake Jensen Eşcinsel Olduğunu Açıkladı

Drake Jensen, Gay Bear, Open Gay Kanadalı yorumcusu “On My Way to Finding You” (Seni Bulma Yolunda) isimli şarkısına geçtiğimiz hafta çekmiş olduğu klibinde kamera karşısına eşiyle çıkarak eşcinsel olduğunu açıkladı. Amerikada son dönemlerde sıkça gerçekleşen zorbalıklar nedeniyle intihar etmiş olan gençlerden biri olan ’e adamış olduğu klibi sonrasında “Cash Box Canada” dergisine konuşan şarkıcı;

Küçük bir çocukken de eşcinsel olmanın ötesinde bende birşeylerin farklı olduğunu biliyordum. En kötü zorbalıklar karşısında bile sağlam kalıp, bunları atlatabileceğimi biliyordum. Yaşadığım yer küçük bir kasabaydı. Tanrının benim için daima özel bir planı olduğunu biliyor, hissediyordum. Böylesi bir yönelime sahip olduğum için o kadar şanslıydım ki, bunu dışa vurmak dışında başka bir seçenegim yoktu. Ve ben hikayelerimi, yaşanmışlıklarımı müzikle paylaşma yoluna gittim. Eşcinsel bir müzisyenim ve şarkılarımla aşk mesajlarını yayıyorum, böylesi güzel bir dünyada bunda ne gibi bir hata olabilir ki?

Jensen’in eşiyle beraber kamera karşısına geçmiş oldukları klibini hemen alt kısımda izleyebileceğiniz gibi hemen alt kısmında yeralan “All You Need” isimli parçasını da dinlemenizi tavsiye ederim.


 
Etiketler: , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
  • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
  • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
  • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
  • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...