Dailymotion : Bears and Chubbies Videos

Web Siteleri 31 Ocak 2009 Dailymotion : Bears and Chubbies Videos
Dailymotion : Bears and Chubbies Videos

un ülkemizdeki durumu malum. Bu nedenle bazı yayınlamayı düşündügğüm videoları yayınlıyamama gibi bir durumla karşılaşınca o zamanlar açık olan başka bir olan ’a üye olmuştum. Bir süredir farkedilebileceği üzeri eklemiş oldugum videoların hepsi dan gelmekte.

Aradan geçen zamanda dailymotion da ülkemiz tarafından bir açılıp bir kapanmışta olsa bazı şeylerin temelini atmış bulunduğumuzdan dailymotion dan devam etmekteyiz.

Dailymotion üzerinde “Bear and Chubbies” adını verdiğimiz bir adet grubumuz var. Şuan için 14 üyeden oluşan grupta 20 video ve bu 20 videoya yapılmış olan 60 yorum bulunmakta. Eğer sizde dailymotion üyesi iseniz buradan erişebileceğiniz grubumuza katılabilir ve var ise videolarınız paylaşabilirsiniz. Eğer üye degilseniz yine aynı adres üzerinden gruba erişip videoları izleyebilirsiniz. Ancak bazı videolar dailymotion tarafından “sakıncalı içerik” grubuna alındıgından bu videoları üye girişi yapıp aile filtresini pasif hale getirmeden göremeyeceksiniz malesef.

Dailymotion Grup Linki : Bears and Chubbies Videos

 
Etiketler: , , , , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

3 Yorum Yapılmış

 1. yanıkkoza [31 Ocak 2009 - 11:03]

  merhaba….

  ilk önce bende youtube açıldı diye duymuştum ama dün baktım açılmamış çok üzüldüm ama yapacak birşey yok…. dailymontion için evet bende bu aralar ona takılıyorum güzel videolar var fark ettim …..

  paylasım için teşekkürr ederim…

  yanıkkoza…

 2. sunsassasin [02 Şubat 2009 - 01:00]

  dediğiniz gibi youtube engellendi ama kimse youtube girmekten geri kalmıyor. (tüneller ve programlar sağolsun) demek istediğim ipler devletin elinde istediği zamen bir siteyi engelleyebiliyor. bunlara girebilmek için kesin bir yöntem yok mu?

 3. İçimdeki Ayı [02 Şubat 2009 - 04:01]

  Merhaba sunsassasin

  Henüz site engellemeyi DNS engellemek ile bir tutan bir zihniyet oldugundan dolayı şanslıyız aslında. Birçok alternatif yok var.

  Örnegin firefoc veya opera kullanıyorsanız TOR eklentisi işinizi görebilir veya OPEN DNS ile ip numaranısız degiştirebilirsiniz veya birkaç kb lık programlardan bir tanesini kurarak erişim sağlanabilir.

  http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=yasakl%C4%B1+sitelere+girmek&btnG=Ara&meta=

  Araması ilede bazı güzel sonuçlar dönmekte. Veya özellikle youtube ise erişilmek istenen http://www.sansursensin.com u sisteminizde hiçbir değişiklik yapmadan kullanabilirsiniz.

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

 • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
 • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
 • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
 • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
 • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...