Çevre Dostu Seks Mümkün mü?

Nedir? Nasıl Yapılır? 30 Ağustos 2011
Çevre Dostu Seks Mümkün mü?

Çevre Dostu Seks“Çevre Dostu” kelimesi hayatımıza girdiğinden bu yana bir çok alanda karşımıza çıkmakta. Kimi firmalarca bir strateji fırsatı olarakta görülse daha iyi bir çevre için çalışmalarda bulunuyor olmaları karşı çıkılacak bir durum değil. Telefonlardan ulaşım araçlarına, tıraş bıçaklarından oyuncaklara hayatımızın her aşamasında çevre dostu ürünlere ulaşmamız mümkün. Google ve benzeri internet arama motorları üzerinden yapacak olduğunuz kısa bir arama ile birçok çevre dostu ürün ve projeye ulaşabilirsiniz.

Peki mümkün mü? Yada diğer bir değişle sevişirken çevreyi koruyabilir miyiz?
Cevap : EVET!

Türkiyede temin edilmesinde sorun olsada “Sliquid Organik” [sliquidorganics.com] yada “Firefly Organik” [organiclubricant.com] gibi organik () ları kullanarak çevreye katkınız olabilir.

Çevre korumada önemli bir faktör olan geri dönüşümlü ürünler konusunda da yapılabilecekler mümkün. Organik lubrikantlara erişmekten biraz daha zor olan bu yöntem “Geri Dönüştürülebilir ”. [sextoyrecycling.com] adresli sitelerinden daha detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz bu sistem temel olarak artık kullanamadığınız ve çöp kutusuna gitmesi gereken seks oyuncaklarınızı gönderebileceginiz bir servis. Gelen oyuncakları aşağıda görebileceginiz aşamlardan geçiren sistem her üründe size 5$ lık kuponda kazandırmakta.

Seks Oyuncakları Geri Dönüşüm Şeması

Faydalı Linkler

 
Etiketler: , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
  • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
  • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
  • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
  • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...