Call Me Maybe? Çılğınlığı

AyısalMüzikVideolar 29 Ağustos 2012
Call Me Maybe? Çılğınlığı

gay bear, call me maybe Ülkemizde bir Demet Akalının yaz performansı ile yarışabilecek seviyeye gelememiş (!) olsa da hiç şüphe yok ki bir çok ülkede yaz’a damgasını vuran kişilerden birisi de oldu. 1985 Kanada doğumlu olan ’in “?” isimli şarkısı şuan için youtube üzerinde 225 milyon gösterime ulaşmış durumda. Kaldı ki şarkısına çekilen parodilerin haddi hesabının olmayışı ile bu sayı ciddi anlamda büyük rakamlara ulaşmakta.

Youtube üzerinde yapacak olduğunuz “Call Me Maybe” şeklindeki bir arama ile ABD Olimpiyat yüzme takımından, Harvard basketbol takımına bir çok grubun ve kişinin yapmış olduğu “Call Me Maybe” parodilerine ulaşabilirsiniz. Ancak bunlardan birkaç tanesi var ki bahsetmesek olmaz videolardı. Ayı Versiyonunu adını verdiğimiz hemen alttaki video 2012 Ayı etkinliği sıradında bir kaç ayıcığın çekmiş olduğu eğlenceli bir video;

Şarkının orijinal klibini izlemediyseniz ve izlemek isterseniz hemen bir alttan izleyebilirsiniz.

Kahkaha atmak istiyorsanız da şarkının tarafından yapılmış olan Chatroulette versiyonunu hemen alttan izleyebilirsiniz ki kesinlikle izleyin. Ek olarak Steve’in yapmış olduğu farklı parodilerde söz konusu, bunlardan özellikle Apple Store version olanlarınıda biz gözatın derim.

 
Etiketler: , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

1 Yorum Yapılmış

  1. Batuhan [13 Eylül 2012 - 01:42]

    Bunu izliyordum uzun zamandır içimdekiayı’yı ziyaret etmedim diyordum girdim ve ilk önüme çıkan makale bu oldu! Sıf bu değil, Steve’in “Born This Way” videosunuda izlemeliler.

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
  • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
  • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
  • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
  • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...