“BULK: The Series”: İkinci Sezona Hazır!

Sinema & Film 6 Mart 2013
BULK: The Series: İkinci Sezona Hazır!

bulk ekip, ayı dizisiOralarda bir yerlerde “Bigger is Better” felsefesine inananlar için (benim gibi) Ayı Dünyasından güzel bir haber var. İlk ayı olan “BULK” dönüyor! Çekimlerine 2011 yılında başlanmış olan ayı temalı popüler web dizisinin ikinci sezon çekimleri başladı. Çekimleri New York’taki gerçek mekanlarda gerçekleştirilen ve New York ayı topluluğundan bir çok gerçek ayıyı da barındıran BULK, D.R. Knott ve tarafından oluşturulmakta. Dizi tahmini olarak dünya genelinde 80.000 den fazla izleyiciye ulaşmış durumda. “BULK” ın ana karakteri olan Leo’nun kötü bir ayrılık sonrasında New York’a dönmesinin üzerinden iki yıl geçmiş durumda.

Dizi takipçilerinin Leo ve diğer tanıdık yüzleri görmesine kısa bir süre kaldı ve görünen o ki daha vahşi ve ayısal bir sezon bizi bekliyor. Dizimizin ana kadrosu CirrTone (Barrett), Patrick Johnson (Oscar), Jim Noonan (Guy) ve Robert Valin (Martin) den oluşmakta..

“BULK” hakkında merak edilenler ve fazlası için J. Julian Christopher (arkadaşlarının “Jules” olarak seslendiği), ’a konuştu;

Selam Jules. Öncelikle için teşekkürler. Başlayalım, yeni sezonda ne gibi sürprizler bizi bekliyor?
Yeni sezonla birlikte eski ve yeni yüzler karşımıza çıkacak. D.R. Knott tarafından yazılan birinci bölümde tuhaf ve gergin bir yeniden buluşma söz konusu. Ayrıca tanıdık bir ya da iki yüzü içermekte bu bölüm. Şimdilik söyleyebileceklerim bunlar.

bulk, david anzuelo

David Anzuelo

Söylentilere göre bu sezonda ana ekibe yeni bir isim daha katılacakmış, doğru mudur bu?
Evet, doğru. Ekibe David Anzuelo katılacak. Davin şuana kadar “Walk Among the Tombstones”, “Remember Me”, “Prime”, “Reservation Road” ve “You Won’t Miss Me” gibi filmlerde yer almış bir isim ve “BULK” ailesine katılacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Tabi bir de seksi Frankie Grizz de var, barmen Eddie olarak tanıdığımız arkadaşımız. İkinci sezonda hikayede önemli bir yere sahip. Onunla daha fazla çalışacak olduğumuz için heyecanlıyız.

Geçtiğimiz sezonda yaşanan olaylardan en unutulmazı hangisi? Özel bir bölümü ya da sahnen var mı?
Aslında iki tane favori bölümüm var. İlki “The Teddy Bear” isimli 3. bölüm, Leo ve Mart’in ilk buluşmasını konu alan. Robert Valin ile beraber çalışmak çok güzel bir şey. Şuana kadar bir çok projede birlikte yer aldık ve beraber geçen sahnelerimizi daha eğlenceli ve sakin gerçekleştirebilmek adına rahat – uyumlu bir ortam geliştirdik. Diğer favori bölümüm ise “High Expectations” isimli 8. bölüm, Leo ve eski sevgilisi Guy’ın ayrıldıktan 14 ay sonra tekrar karşılaştıkları bölüm. Jim Noonan (Guy) çok yardımcı bir oyuncu. Bir çok çekim yaptık ve her defasında yeni bir şeyler keşfettim. Bu iki isimle de çalışmak ayrı bir zevk.

bulk, frankie grizz

Frankie Grizz (Barmen Eddie)

Ayı Topluluğundaki çoğu kişi ayıların medyada yansıtılma şekillerinde çok hassas durumda, nasıldı tepkiler? Sevdikleri topluluk doğru bir şekilde mi gösterilmiş durumda?
Bence “BULK” ayı dünyasına bir çok açıdan ait bir seri ancak herkesin deneyimleri farklı olduğundan herkes için geçerli olan bir ayı dünyasını sergilemek mümkün değil. Tabi şu da kesin birşey ki kesinlikle benim deneyimlerimi sergilemekte. Aldığın yorumlar en azından dizimizin ayı dünyasıyla iç içe olduğunu göstermekte. İşe yarıyor sanırım.

Kulağa hoş geliyor. Görünen o ki geçtiğimiz yıl GLBT toplulukları arasında “” de belirgin bir patlama yaşanmış durumda. Ayı topluluğunun bir parçası olarak sen, ayı ve iri erkeklerle olan bu yüzleşme ve farkındalık hakkında ne düşünüyorsun?
Evet, birçok çalışma hayata geçirildi ve bence bu medyada eşcinsel erkeklerin sunum şekillerinde değişimin yaşandığı bir dönem. Eşcinsellik artık sadece bir komedi unsuru değil, alışıldık klişe sahnelerden öte farklı sahnelerinde görülmesinin nedeni de bu bence. Sadece ayılar için geçerli deil tabi bu durumda, aynı zamanda lezbiyen ve transseksüel topluluklar için de.

Çok doğru! “BULK” hayranları için söylemek istediğin başka şeyler var mı?
Almış olduğumuz yardım ve desteklerden dolayı tüm herkese teşekkür ederiz.

Kaynak : Jed Ryan’ın Late Night Lavender Blogu

bulk

Bölümleri beşer dakikalık olan BULK web dizisi hakkında genel bilgilere ve setten karelere daha önceden yazmış olduğumuz BULK : İlk Ayı Web Dizisi başlıklı yazımızdan ulaşabileceğiniz gibi şuana kadar yayınlanmış olan bölümlerine de buradan erişebilirsiniz.

 
Etiketler: , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
  • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
  • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
  • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
  • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...