Bearphorus Ayı Bar’ı Yeni Adresine Taşındı

Haber ve Duyurular 18 Ekim 2009
Bearphorus Ayı Bar'ı Yeni Adresine Taşındı

Bar yeni adresine taşındı. 16 ekim tarihinde resmi olarak yeni adresinde hizmet vermeye devam eden Türkiye’nin tek bearphorusun açılış partisi gerçekleştirildi. Yeni mekanla birlikte club ihtiyacı da ortadan kaldırılmış durumda.

20.00-24.00 saatleri arasında Bearphorus Bar ‘in klasik ayı konsepti, işletme anlayışı ve her zamanki personeli ile bar keyfini yaşamaya devam etmekte. Bar sonrası Club moduna mı girdiniz?, Crusing derdine mi düştünüz? Hoplaya zıplaya dans edip, biraz da aranmak mı istiyorsunuz? Başka bir mekana gitmenize gerek yok…

24.00-05.00 saatleri arasında mekan Club’a dönüşecek. Çakmaya başlayan laserler ve yanıp sönen renkli ışıklar sizi heyecanlandıracak, Yükselen müzik sesi sizi dansa davet edecek. Bearphorus Barin işletme anlayışı ile şekillendirilen YENİ konsepti, yeni işletme anlayışı 24.00 dan itibaren devreye girecek.

Ayılar, Ayıseverler, Tombişler, Olgunlar, İri adamlar, Kaslı erkekler, Kıllı erkekler için Bar ve Club.

Bearphorus Bar & Ekoo Club
Adres : Tarlabaşı Bulvarı, No: 248/A Beyoğlu – İstanbul

 
Etiketler: , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

2 Yorum Yapılmış

 1. murat [23 Ağustos 2012 - 22:50]

  site yöneticisi arkadaşlar sizden rica ederim şu bearphorus haberini artık kaldırın ordan. çünkü haberin altında verilen adrese gittim ve bildiğimiz hetero bar tarzında, AKBAŞ BAR adında bir işletme mevcut içerde de malatyalı bir abimiz uzun hava çalıyordu :)) tam bir fiyasko yaşadım yani bu haber yüzünden!

 2. İçimdeki Ayı [24 Ağustos 2012 - 17:41]

  Fatih Bey Merhaba,

  Keşke 3 yıl önce yazılmış bir yazının içeriginin geçerliliğini koruyup korumadığı konusunda bir kontrol yapmış olsaydınız.

  Sitemizde daha sonradan yayınladığımız yazılarda da ara ara geçtiği üzere Bearphorus Bar kapanmış ve birebir yerine denmese de yerini dolduracak olan İstanBear Bar açılmıştır. Eğer yakın zamanda gitmeyi düşünüyorsanız bu barı incelemeniz tavsiyemiz olandır. Ancak olası bir kapanma durumunda bu bilgi de geçersiz kalacaktır ilerleyen yıllarda.

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

 • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
 • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
 • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
 • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
 • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...