Tüm Sayıları Listele Yorum Yaz
Türkiye Ayıları tarafından çıkartılmakta olan Beargi ayılık eşcinsel ayı dergisinin anasayfasına www.beargi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Beargi 34. Sayı

BeargiDergi & Medya 8 Ocak 2009 Beargi 34. Sayı
Beargi 34. Sayı

nın çıkartmış olduğu aylık online dergi 34. sayısı ile yayında. Derginin 34. sayısını üst kısımdan okuyabileceğiniz gibi beargi.com adresinden de anasayfasına erişebilir ve dergiyi okuyabilirsiniz. 34. sayıda yer alan başlıklar;

ve kişisel yazılar…

 
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

10 Yorum Yapılmış

 1. yanıkkoza [12 Ocak 2009 - 12:41]

  selam diğer taraftaki mailin cevabını okudum :)

  ya açıkcası benimde:) ayısal bir durum var göbek, kıl ama ben ilk başta kıldan ve kilolardan kimse hoşlanmaz zanettim ama sonra gördüm ki herkesin bir alıcısı yani beğenicisi varmış inan buna çok sevindim. ne güzel dışlanmadan olduğun gibi kılını kilonunda seven biri çıkıyor ve gay inan bunları öğrenince havaya uçtum. ama baktım ki özümde ben kendimi sevmiyorumuşum :( sonuçta kendimi anladım ve şu kanıya vardım beni seven var ama ben kendimi sevmiyor muşum iş bulunca kilolarımı ve kıllarımı aldırırsam daha mutlu olacağımı keşfettim bu da değişik bir boyutu hayatın. dergi hakkında evet gerçek söylüyorum umduğumdan daha güzel ve hoş… sevgilerimle….

 2. İçimdeki Ayı [13 Ocak 2009 - 03:22]

  oldugun gibi olmak düşüncesinden dolayı patlak vermiş bir alt kültür içerisindeyiz :)

  kilolar ve kıllar başkalarından önce kişiye rahatsızlık veriyorsa kişi için her ikisinden de kurtulması hayırlı olur :) Ama yinede kilo güzelbirşeydir, sağlık tehlikeye girmedigi sürece diyorum.

  fit and fat

  sevgilerle…

 3. yanıkkoza [13 Ocak 2009 - 15:07]

  yanıkkoza…
  tespitin çok güzel haklısın… hep bizi hep farklı görmek istiyorlar, şimdide saç uzatıyorum kes diyolar kafamın etini yediler. bende onlara inat artık benim istediğim olacak diyorum noktayı koydum ama işe girersem oda uzun sürmeyecek :)
  neyse teşekürler paylaşım için…
  sevgilerimle yanıkkoza…

 4. İçimdeki Ayı [13 Ocak 2009 - 15:14]

  Hım bu durumda bende genele uyup saçını kes mi desem acaba :) Ama tabi aynı düşünce merkezli değil, ayılara oldum olası hiç yakıştıramadım uzun saçı.

  Bu arada şakadır demiş oldugum “saçını kes” kısmı. Eğer hoşuna giden bu ise öyle olmalı. Birileri ile şu olsun bu olmasın tartışmasına girecegiz diye zamanı boş yere yitiriyoruz. Ancak tabi “saçını kes” diyenlerlerde neden böylesi bir düşünce oldugu konuşulmalı.

 5. mihail [16 Ocak 2009 - 23:16]

  sevgili içimdeki ayı…

  bende saç uzatmak istiyorum ama uzatamıyorum çünkü saçım yok. naapmalıyım? noolur bana bir yol göster.

  rumuz: sev beniseveyimseni :)

 6. mihail [16 Ocak 2009 - 23:19]

  Bu arada… Beargi yine her zamanki gibi :) oku oku bitmiyor valla. Süper (asla eleştirmem çünkü varlığının anlamı büyük. ama bu aralar yorgunum malesef :( keşke bende bişeyler üretmek için çabalayabilseydim)

 7. İçimdeki Ayı [17 Ocak 2009 - 01:05]

  Sevgili “sev beniseveyimseni”

  Saç uzatmak ciddi bir karardır o nedenle eminmisin diyorum buradan sana ve yanında da 3 tene ayıcık arama joker hakkını veriyorum. Ama bilesin şaçların zaten iyiler şuan. Ama yok biz illa saç isteyruk dersen alıcasın sarmısakları. Bi güzel sürcesin kafaya zımparaylen. Kanataıp kanatıp canlandıraverecesin fücudunu… sonrada çekecesin bir güsel before – after fotografları yollayacasin icimdeki-ayi-beni-model-yap@ayicik.com a bizde yayınlıyıvericez :)

  :)

 8. gökhan ataş [16 Mayıs 2009 - 17:49]

  murat abi ben gökhan ***** da çalışan size takvim gelicekmi 0543 *** ** **

 9. İçimdeki Ayı [19 Mayıs 2009 - 11:37]

  Murat abi?
  Gökhan?
  ** çalışan?
  takvim?

  Biraz karmaşık bir yorum gibi görünmekte sevgili gökhan, sanırım siteleri karıştırdın yada alt metinde yazan gizli anlamı çözmemiz gerekli?

 10. Fikirkipir [08 Kasım 2009 - 14:33]

  bende hairy im ve mutluyum…genelde chick bear diyorlar bana…
  ben bi yavru ayıyım :) ve mutluyum

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

 • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
 • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
 • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
 • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
 • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...