Bearforce1 Hu ha huha

Müzik 10 Ekim 2007
Bearforce1 Hu ha huha

Bir bu eksikti şimdi tam olduk!

90lı yıllara denk düşen 5 beybifeys’i topla bir grup kazan, hiç olmadı 3 açma halkası getir biz sana bir grup verelim sonra siz bir güzel dagılın solo solo takılın kampanyasını üretici firma çok seviyor olacak ki güzelim teknolocik yıllarda tekrar karşımıza çıkıverdi bu kampanya. Ama bu sefer direkt olarak ambalaja önem vermeyen firma bırakın beybiyi meybiyi demiş olacak ki “BearBand” bir grup olan ile şarşı karşıyayız.

Grupla aynı ismi taşıyan (aslında adı olmayan) ilk single ları ne yazık ki öyle müzik marketlerde rafları doldurup top10 larda yer almadı ama grup youtube gibi bir silahı kullanarak kısa zamanda kendilerinden söz ettirmeyi başardı.

Söz ettirmek?

Evet evet, çok ciddiyim grup kendilerinden öyle söz ettirmeyi başardı ki google da yapacak oldugunuz küçük bir arama ile “Bunlarda Ne” “Allahım sen bizi bunlardan koru” “ilk 10 saniyeye zor dayandım” “Allahım, duyamıyorum. kulaklarım kulaklarım” gibi birçok yoruma ulaşabilirsiniz. Diger bir yandan ise bunca tepkiyi toplayan grup Pride 2007 lerde sahne alıp, tv de görünmeye başlarken yavaş yavaş zehrini içimize enjekte etmeyi başardı. Evet başta yadırgadık ama kulagımız alışmıştı bir kere, hafiften de sevmişmiyidik ne?

Denizden şahin k misali çıkışları, koşup koşup havada beşlik çakmaları, üstün koreografi, tonlamalardaki şuhlukları ve yagmur altındaki dansları ile karşınızda bearforce1.

Amsterdamın meşhur furball partilerinde tanışmış olan grup elemanları (Robert, Ian, Joeri, Peter) içlerinde bulunan dans etme ve şarkı söyleme aşkının ortak oldugunu farkettikleri anda hepsinin başka bir ortak noktası olan ayılıktan yola çıkarak buradan ulaşabileceginiz sitelerinde de bangır bangır bagırdıkları dünyanın ilk gerçek bearband grubunu kurdular. Evet bearband anlamında o veya bu şekilde adı duyulan ilk gruptular ancak Vanity Bear(*) gibi bir grubuda es geçmeleri açıkcası hoş bir durum degil.

bearforve1, bearforceone, ayı, eşcinsel

Şuda bir gerçek ki ilk başlarda tamamen bir şaka ürünü olduklarını belirten grup şuan karşımızda ve gerçekler. Günden güne kulaga daha hoş veya alışkın gelen grubun fanları da tabir-i caiz ise youtube’u basmış durumda. Grubun meşhur danslarını gündelik hayatlarının içerisine dahil etmeyi başarmış olan bu fanlara buradan , hiç olmadı şuradan ulaşabilirsiniz.

Klibi izlediniz ve içinizdeki dans aşkı kabardı mı? Sizde deliler gibi bearforce1 dansı mı yapmak istiyorsunuz? O zaman sıkı durun sizde bir müjdemiz var, grup sizleride düşünerek buradan ulaşabileceginiz bir flash animasyon hazırlamış durumda. Kendi resminizi yerleştirdiginiz karakterinizi kendi seçtiginiz mekanda delirler gibi dans ettirebiliyorsunuz..

(*) Tekno agırlıklı çalışmalara imza atmış olan Vanity Bear ne yazıkki çalışmalarına son veya ciddi anlamda uzun bir zamanlık ara vermiş durumdadır ancak youtube aracılıgı ile Chubbie Boy gibi başarılı çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

 
Etiketler: , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

4 Yorum Yapılmış

 1. İçimdeki Ayı [11 Ekim 2007 - 02:57]

  joeri, soy isimine dair herhangi bir araştırma yapmadıgım için bir bilgim yok ama benzer bir yorumu başka bir forumunda da aldı :) şeytan tüylü sarışın LOL :P

 2. gaykedi [11 Ekim 2007 - 01:03]

  ayılık damarım olmasa da, şu sarı tişörtlü şapka giymiş ayıcık pek bir hoşmuş yahu :)

 3. DIAGONEL [11 Ekim 2007 - 15:53]

  kan bağı işte naparsınnnn

  kuzenim
  çek o pençelerini sarı tişörtlü şapkalı ayıcığımın üzerinden çabuk

  şeytan tüylü sarışın benimdir benim kalacak

  :D

  bu arada ciddi ciddi ilk dinlemede yadırgasamda
  tekrarında hemen sempatiye döndü
  içindeki bearlover lıktanmıdır yoksa sarışın olanın bireysel etkisimidir bilmem ama bearforce1 number one oldu

  :D

  bu arada saat 12 yi geçti bayram oldu iyi bayramlar
  :D

 4. İçimdeki Ayı [12 Ekim 2007 - 01:00]

  :) Ben iki kan bağlının arasına girmiyim…

  Biraz müzik alıştı kulagıma ya, bu arada yukarıdaki yazının yazım işlemi tamamlanana kadar itina ile bearforce1 dilenip moda girilmiştir :)

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

 • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
 • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
 • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
 • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
 • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...