Bearfilms 2010 Takvimleri Satışta

Ayısal 7 Mayıs 2009 Bearfilms 2010 Takvimleri Satışta
Bearfilms 2010 Takvimleri Satışta

Önceki senelerde olduğu gibi henüz yılın yarısı da olsa  yeni yıl takvimini satışa sundu. Gerek videolar gerekse diğer ürünlerini hızlı bir şekilde çoğaltmaya devam eden firmanın 2010 yılı takvimine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çogunluğu yeni modellerden oluşan bu bearfilms 2010 takviminin şuanki satış fiyatı 12.95$ olarak açıklanmış durumda, eğer bearfilms.com üyesi iseniz bu fiyat şuan için 10.36$ inmiş durumda.

Bearfilms’in yeni yıl takviminde yer alan modeller: Adam Stroker, Sean Fox, Rick O’Neal, Boy Fillmore, , Jace Lyons, Tony Banks, Bubba Michaels, , , Jon Erik , Trevor Belfast

bearfilms calendar 2010

Yukarıda bazı kısımları bulanıklaştırılarak gösterilmiş olan takvimin net görünümlü ve tüm ayları içeren resimlerini buraya tıklayarak blgisayarınıza indirenilirsiniz.

Siteden Alıntı :Check out the steaming hot 2010 from BearFilms.com. Packed with some seriously WOOFY men, this is sure to provide you with hours of visual pleasure…oh, and it tells you the date, too. So decorative and so functional! Order your copy today!

 
Etiketler: , , , , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
  • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
  • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
  • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
  • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...