BearCubs 2. Sayı

Dergi & Medya 21 Nisan 2008 BearCubs 2. Sayı
BearCubs 2. Sayı

bear gay, muscle gay, bearcubs(Yandaki kapağın orjinal görünümü için üzerine tıklayınız…) tarafından hazırlanmış olan WeBears nerede ise açıldığından bu yana takip ettiğim ve her yazısını zevkle okuduğum bir ayı blogu. Ancak iki yazısı arasında geçen zaman diliminin uzunluğu kestirilememekte şu dönemlerde. Bugün “” adlı çıkartmış olduğu dijital ayı dergisinin 2. sayısının haberini yayınlayan webears‘ın ilk duyurusundan bu yana dergimidir yoksa sadece zevk için hazırlanmış bir kapak mıdır hala anlamış değilim. Bu nedenledir ki ilk sayısının duyurusunda dergiyi içimdeki ayı sayfalarına taşımak istememiştim. Bu sayı ile taşınmış durumda.

Webears‘ın diğer sevmiş olduğum özelliği ise her yazının ingilizce ve ispanyolca olmak üzere iki dilde yayınlanıyor olması.

BearCubs‘ın bu sayısındaki kapak modeli youtube kulllanıcılarından en azından bir kaç ayı veya benzeri etiketler ile arama yapmış olanlarının “boston bear” kullanıcı adı ile tanıdıkları Mike olmuş, evet bazılarınızın onu sevmediğini biliyorum.. :) Tanımıyanlar ise buradan mike’ın youtube sayfasına ulaşabilir. Referans niyetinede en çok izlenen (~65.000 defa) videosunu yazının altına iliştirmek doğru olacaktır.

 
Etiketler: , , , , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

4 Yorum Yapılmış

 1. aurenio [21 Nisan 2008 - 15:29]

  A pity, there´s nothing interesting at all. Sorry.

 2. aurenio [21 Nisan 2008 - 15:37]

  Oh yeh, the first pictured man on this page (above the video scene) looks wonderful, specially when the pic is enlarged, despite a big belly.

 3. ati [21 Nisan 2008 - 16:13]

  mimlendiniz :)

 4. Vahid Gian [21 Nisan 2008 - 18:38]

  Dear “Içimdeki Ayi” (?),
  I´m sorry for not finding other way to send you a personal message, so I use this space. I need to tell you, I´m completely deceived, as someway I was leaded to a link about supposed “truth” and after to “FeedBurner”, both having nothing to do with your job (being you Turk or not), that I was really appreciating and euloged several times, I mean, the way of drawing messages. I find it dirty profiting a job to spread other in fact. So sorry. I feel like mistaken, mistreated. I don´t want to be mad/angry, but I´m really too disappointed, too sad. That message by “the.truth.com” (or something alike) should be published other way, not using an interesting technical work. So bad.

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

 • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
 • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
 • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
 • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
 • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...