Bear Magazine 1. Sayı

Dergi & Medya 13 Mayıs 2008
Bear Magazine 1. Sayı

bear magazine cover, gay bear, eşcinsel dergi kapağı ilk sayısı ile yayında. İlk sayısı olması nedeni ile ücretsiz olan derginin sipariş sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Sadece kargo bedeli ile edinebileceginiz dergi ilk sayısında geniş bir şekilde ayı alt kültürüne deginilmiş içerik ile okunmaya hazır iken bir çok modelin katılımı ile de göz zevkini hitap etmekte.

1984 – 2000 yılları arasında düzenli olarak basılmış olan dergi bu özelliği ile aslında yeni sayılmaz. ’ın 24 yıl önce yapmış olduğu bu çalışmalar ile ayı alt kültürüne katkısınında burada altını çizmek doğru olacaktır sanırım. Richard daha sonraki çalışmalarını ise adı altında yürütmüştür. Brush Creek Media hatırlarsanız yılbaşı arifesinde haberini yapmış olduğumuz Muscle + Fur temalı butch bear takvimininde çıkartılmış olduğu firma. Ancak sanırım Brush Creek Media çıkartmış olduğu pornolar ile daha tanınır durumda. Özellikle kapakta görmüş olmam nedeni ile ayı kültürüne kazandırılmış olan ayı sembolü olarak yıllarca bayrağını devretmemişte olsa biraz kenara mı çekilse düşüncesini getirtti bana.

Neyse efenim, kalınan yoldan devam dilekleri ile ayı alemine hayırlı olsun. Güzel Türkiyemde nasıl ediniriz şüpheli ama pdf hoş olabilir aslında :)

http://www.bearomnimedia.com
http://www.bear-magazine.com
http://www.butchbear.com

 
Etiketler: , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

1 Yorum Yapılmış

  Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

   
  İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

  İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
  • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
  • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
  • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
  • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...