Bear Buddies "Gönder Resmini Ayılıyalım"

Kategorilenmemiş 18 Aralık 2007
Henüz Küçük Resim Eklenmemiş

Bear Buddies site üzerinden seçmiş oldugunuz poza uygun olarak çektirdiginiz resminize hafif photoshop ekleyerek eglenceli sahneler çıkartan bir site. Buradan pozlarına ulaşabileceginiz sitede pozlar “silver bears” “brown bears” “angels & devils ” “pigs” “birthday greetings” ve güncel olarakta “bear buddy chrismast carsa” olmak üzere 6 bölüe ayrılmış. Özellikle silver bears baya haylaza benziyor :) ama pig kısmını da esgeçmemek lazım.

Açık olmak gerekir ise resimlerin bir kaç tanesi hariç başarılı olduklarını söyleyemem + yapmış olduklarına karşılık talep edilen fiyatın 25 – 30 dolar arasında geziniyor olması ise şaka gibi bir şey. Açıp photoshop ta daha iyisini yaparım dediginizi duyar gibiyim, evet size hak veriyorum. Ama ayılara yönelik bir hizmet veren siteyide tanıtmak lazım. Kimbilir belki ileride daha yaratıcı fikirler ile hepimizin aklını çelmeyi başarırlar… Örnek çalışmalar;

 
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

2 Yorum Yapılmış

 1. DIAGONEL [20 Aralık 2007 - 16:34]

  hahahahaaa çok hopş olmuş yaaaaa

  inanmıyorum çok yaratıcı
  :D

 2. İçimdeki Ayı [20 Aralık 2007 - 17:04]

  Fikir olarak hoş bir düşünce ama şu fiyat kısmına bakıp ortaya çıkan çalışmalara göz gezdirince ortada bir fikir var ama amaç daha çok kraş çıplak oldugunu anlıyana kadar biz elbiseleri alıp kaçalım mantıgı var gibi geldi bana :)

  Buna benzer ama cidden başarılı bir proje daha vardı, eger hakkında bir iki şey hatırlayıp google amcanın yardımı ile tekrar bulabilirsem onada en kısa zamanda yer vermek istiyorum :)

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

 • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
 • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
 • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
 • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
 • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...