Bakalım Ne Olmuş – 001

Ortaya Karışık 5 Mart 2008 Bakalım Ne Olmuş - 001
Bakalım Ne Olmuş - 001

Bazen arada kaçan şeyler olabilecegi ihtimali ile “bakalım ne olmuş” şeklinde bir seriye başladım. Bir süredir de sitenin hangi gün hangi zaman diliminde ziyaret edildigini gözlemledigim için aralarında en düşük orana sahip olan perşembeyi ise en ideal gün olarak seçtim. Eger haftalık yapmayı becerebilirsem, olup bitenin bir raporu niteliğinde bir yazı olabilir ama zaman ne gösterir bilemiyorum. Zira başlayıpta devamını getiremediğim 3-4 seri var sanırım. Neyse, bakalım ne olmuş…

Son bir hafta içerisinde ilk olarak kendall ile tanışmış, albümüne kulak vermişiz. Ardından eşcinseller üzerine olan şiddetin raporunu inceleyip seks işçileri oturumuna katılmışız. Çok yoruldugumuzdan olsa gerek dinlenmemiz gerekmiş ama dinlenirken okuduğumuz beargi 26. sayı ile bearparty 2. sayı ile kendimize gelmişiz.

15 kişi RSS desteğinden yararlanırken bu hafta en fazla okunan yazı Leather Subculture olmuş. 16 dakika 20 saniye ortalama görüntüleme ile istanbul ayı haftasonu yazısı ise en fazla zaman geçirilen yazı olmuş. Bloga arama yolu ile ulaşanların en fazla kullandıkları üç kelime “” “” ve “” olmuş. Bloga en fazla ziyaretçi gönderen ise % 20,80 oranla blogcatalog.com olmuş.

Diger bir yanda blogun yan tarafından bulunan dergi sunumlarına daha rahat erişilebilinmesi için bunları “dergi – magazine” başlıgı altında seçilebilir menü şeklinde degiştirdim. Şuda olsa daha iyi olurmuş veya şu olmasa daha iyi olurmuş dediginiz her konu için Yorum Yaz kısmını kullanıp bildirmeniz yeterli olacaktır… veya iletişim için mail adresimi kullanabilirsiniz.

 
Etiketler: , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

4 Yorum Yapılmış

 1. DIAGONAL [06 Mart 2008 - 10:23]

  başarı grafiğindeki çıtan hiç düşmesin emi?

  baby bear getting grow doğrumu yazdım?
  :D

 2. İçimdeki Ayı [06 Mart 2008 - 18:11]

  Çıta aslında tam olarak nerelerde hiç bilmiyorum ama bildigim şu ki bloga yazmayı seviyorum :) Mutluyum, o nedenle dilegin benim için çok önemli sevgili @diagonel. Teşekkürler..

  Evet bebek ayıcık büyüyor :)

 3. Fenasi Kerim [12 Mart 2008 - 02:16]

  Blogunla ilgili teknik verileri okuyucularla paylaşman çok iyi bir fikir. Ben de düşündüm ama milleti sıkabileceğini düşünmüştüm. Oysa ki burada gördüğümde hiç de böyle algılanmadığını farkettim. Gerçi blog yazarlarına farklı, diğer okuyuculara farklı gözükebilir.
  Güzel, çalabilirim bu fikri belki :)

 4. İçimdeki Ayı [12 Mart 2008 - 17:08]

  Açıkcası bu tarz (web sitelerine dair) istatistiksel verileri sıkılmadan okuyabilen biriyim ama dediğin gibi çogunlukla sıkıcı yazılar kategorisinde yer almaktalar ziyaretçiler için. (blog yazarları seviyor olmalı dediğin gibi)

  Gerek ne olmuş ne bitmiş tarzı bir bilgilendirme yapmak gerekse XML şeklinde yapmayı beceremedigimden “önceki yazılar” şeklinde bir linkim olmadıgından ara ara hatırlatmalar yapmak yararlı olacaktır diye düşündüğümden ortaya böylesi birşey çıktı. Bir kaç “EN” olarak ifade edilen veri ile de hafiften bilgilendirme yapmak daha doğru oldu.

  Fikir benim değil ama çalmak çırpmak her şey serbesttir :) Yazıları zevkle bekliyorum bu arada…

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

 • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
 • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
 • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
 • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
 • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...