Backstreet Bears

Kategorilenmemiş 14 Aralık 2007
Henüz Küçük Resim Eklenmemiş
İçimdeki Ayı - Backstreet BearsBackstreet Bears egerki 5 beybifeys getir grup kur dönemlerini hatırlıyor iseniz size kesinlikle bir grubu çagrıştıracaktır :) Ve ardından videolarını izlediginizde yanılmadıgınızı farkedeceksiniz. Neyse, konumuza gelelim. Bundan uzun uzun zaman önce (ki taaa 2001 yılında) California da düzenlenmiş olan bir ayı etkinliginde sahne almış bir grup Backstreet Bears, daha dogrusu grup olup olmadıklarından bile emin degilim çünkü bu performans dışında ki gösterilerinin (varsa) varlıgından bihaberim. Ancak 6 husky kişiyi göz önünde bulunduracak olursan an itibariyle bir gruplar.
Yapmış oldukları performas ile eglenceli dakikalar yaşatan grubun özelliklede şarkılar üzerindeki küçük düzenlemeleri fazlasıyla hoş durmuş gibi. Kayıt ednixon kullanıcı adı ile gerek youtube da gerekce birçok ayı sistesinde yer alan bir kullanıcı atarfından yapılmış. Çekim kalitesi malesef düşük ancak performansları tüm bunları kapatmaya yetip artıyor.

Grup elemanları Bob “BobALoo” Koenig (en fazla tanınan bear komedyen) , Shea Scullin (a bear’s story – Chris), Dean Ricca ( a bears’s story – John), Kevin Bowe ( a bear’s story – Robert), Wayne Chiu, Dave Cobb.

Grubun seslendirmiş oldugu şarkılara buradan erişebileceginiz gibi alt kısımda yer alan youtube videolarına isterseniz direkt olarak youtube üzerinden de şuraya tıklayarak erişebilirsiniz.

 
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
  • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
  • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
  • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
  • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...