Azisden 14 Şubat Sürprizi Evala (АЗИС – Евала)

Müzik 15 Şubat 2013
Azisden 14 Şubat Sürprizi Evala (АЗИС - Евала)

azis, evala

Üzerine fazla söz söylenemeyecek bir şarkıcı. Gerek kendisi gerekse kliplerinde çalışmış olduğu erkeklerin fiziksel özelliklerinden dolayı ayılar tarafından bir şekilde takipte olunan birisi. Albümünü alan ya da bir şekilde edinen ayı ortalıkta pek göremeseniz de çeşitli video paylaşım sitelerinde kliplerini izlememiş olan eşcinsel ayı sayısı parmakla gösterilecek kadar azdır.

Türkiye ve özellikle de Bület Ersoy hayranlığını ara ara dile getiren Azis’in ayılar tarafından en çok bilinen klibi hiç şüphe yok ki: No Kazvam Ti Stiga (izle), bunun yanısıra özelliklede hareketli oluşu ve bir şekilde dile dolanması nedeniyle de son dönemlerde gündem de olan klibi Hop (izle) idi.

Hop ve öncesi bir süreç ile baya zayıflamış ve maskülenlikten uzaklaşmış olan Azis, dün [14.02.2013] yayınlamış olduğu son klibi (АЗИС – Евала) ile biraz bu çizgiden dönmüş gibi görünmekte. Şarkının nakaratında geçen Türkçe kısımlar ve klipte yer verilen temasından mı olsa gerek diye düşünmüyor da değil insan. 2006 yılından bu yana Türkçe şarkılar yorumlayıp, zaman zaman Türkiyede de sahne alan Azis son klibi ile direkt olarak Türk izleyiciyi hedeflemiş durumda.

Klipte yer alan kaslı erkekler her ne kadar güreşçi bir yapıda olmasalar da yine ayı ve ayıseverler tarafından izlenesi bir klip ortaya çıkmış. İşte o Türkçe nakarat ve Evala klibi;

Bir numarasın canım
Gözlerime bak da yanayım
Dayanamam sensiz olamam
Benim olacaksın aman aman

Video bölümümüzde yeralan tüm Azis kliplerine buradan ulaşabilirsiniz.

 
Etiketler: , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
  • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
  • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
  • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
  • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...