Ankara Ayı Partisi için Son Gün

Haber ve Duyurular 1 Aralık 2017
Ankara Ayı Partisi için Son Gün

Ankara Ayı Partisine için Son Gün Hazır mısın? Ayıları tarafından 7’incisi düzenlenecek olan “ ()” etkinliği için son 1 gün. “Let’s Kiss (Hadi Öpüşelim)” teması ile 2 Aralık (yarın) tarihinde Tunalı Hilmi Caddesi No:106’da bulunan da gerçekleştirilecek olan etkinlik yine Ankara ve çevresinden bir çok ayı ve ayı severin katılımına ev sahipliği yapacak.

Facebook Sayfası : facebook.com/events/180891209141612

Etkinlikle ilgili gabile.com tarafından Etkinlik organizatörlerinden Tosun ile yapılmış olan ’ı alt kısımdan okuyabilirsiniz.

– Sevgili Tosun! Uzun bir zamandır radyogabilede yayıncı olarak bizlerlesin. Senede bir yapılan Ankara ayıları organizasyonda yine organizatör olarak yer almaktasın. Kendilerini sosyal bir grup olarak tanıtan Ankara ayılarını bizlere kısaca anlatır mısın?

– Elbette… Ankara Ayıları aslında bir arkadaşlık grubu ilk adımları 2005 yılında atılan grup başlangıçta birlikte zaman geçiren, evlerde toplanan, kültürel faaliyetlerde bulunan bir arkadaşlık grubu. İlk etkinliğini 2009 yılında gerçekleştiren ve neden Ankara’da ayı partileri yapılmıyor amacıyla ortaya çıkan, bunun için senede birde olsa kolları sıvayan bir grup ayıyız işte.

– Kendinizi sosyal bir grup olarak tanımlıyorsunuz, 2009 dan beridir her yıl bu partiyi organize ediyorsunuz. Peki hangi amaç doğrultusunda hareket ediyorsunuz?

– Bildiğimiz standart bir arkadaşlık grubuyuz aslında, çok büyük bir amacımızda yok. Bu partiler 8 yıldır düzenli olarak yapılıyor sadece 2016 yılında düzenleyeceğimiz etkinliği Ankara da yaşanan hain terör saldırılarından dolayı iptal etmiştik. Ülkemiz inşallah bu kötü olayları tekrardan yaşamaz.
Tek Amacımız eğlenmek; Anadolu da yaşayan ayıları senede birde olsa Ankara’da buluşturup biz bize eğleniyoruz aslında. Etkinliklerimize Anadolu’nun birçok şehrinden katılımda bulunan birçok ayı sever ve ayımız katılmaktadır. Ankara’da merkezi konumda olduğu için ve kış aylarında genellikle miskin olduğumuzdan ayılar bu fırsatı açıkçası kaçırmıyorlar.

– Büyük Etkinliklerinizi senede bir defa ve Ankara’nın sert kışında yapıyorsunuz. Bunun sebebi nedir ?

– Ankara başkentimizdir, memur ve öğrenci kenti olarak bilinmektedir. Bu şekildeki etkinlikler yaz ve bahar aylarında zaten İstanbul’da profosyenel olarak İstanbul Ayıları tarafından gerçekleştirilmektedir. Konum olarak da Anadolulun tam ortasında bulunduğumuzdan dolayı bu tür etkinliklere katılamayan çevre bölgelerdeki arkadaşlar için büyük bir fırsat olmaktadır. Bu yüzden büyük etkinliklerimizi kış aylarında gerçekleştirmekteyiz.

– Etkinliğinizde her yıl gelenek haline gelen bir güzellik yarışması yapılıyordu. Peki bu yıl da yapmayı planlıyor musunuz?

– Evet ’nin en güzel ayısını her yıl seçiyorduk, fakat bu sene böyle bir yarışma yapmayı planlamıyoruz, çünkü ayılarımızın hepsi güzel. Bu sene dans etmeyi, eğlenmeyi ve bol bol öpüşmeyi planlamaktayız.

– Teşekkürler Tosun. Son olarak etkinlik hakkında detaylara nerden ulaşabiliyoruz?

– Etkinlik detaylarına sosyal paylaşım platformlarında bulunan gruplarımız dan ulaşabilirler.

 
Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

1 Yorum Yapılmış

  1. havuzmavisi [09 Aralık 2017 - 01:59]

    Güzel ve içerikleri dolu bir site. tebrikler

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
  • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
  • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
  • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
  • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...