All Bear 12. Sayı

Dergi & Medya 20 Kasım 2011
All Bear 12. Sayı

brutus, muscle bear, kaslı ayı, eşcinsel, ayı “Ayı ve ayıseverler için online pdf dergi”

İngilterede bir grup ayı tarafından çıkartılmakta olan “ALL BEAR” 12. sayısını (kasım aralık) geçtiğimiz günlerde duyurdu. Daha fazla kişiye ulaşması ve alınabiletesinin daha uygun olması için sadece pdf şeklinde bulunan dergiye all-bear.co.uk adresinden ulaşabilirsiniz. 1.5 avro değerinde olan derginin bu saysında ki kapakta seksi kaslı ayı yeralmakta.

Buradan 12. sayısına ait 12 sayfadan oluşan örnegine ulaşabileceginiz All Bear ayı eşcinsel dergisinin bu sayısında yer verilen konular;

– Çogunlukla model galerilerini ön planda tutmaya çalışan all bear’ın bu sayısında da yine birçok ayı model, fotoğrafları ile yeralmakta. Bunlar arasında özellikle kaslı erkeklerden hoşlananların yüreklerini hoplatacak ve dergininde kapağı olmuş olan Brutus’un yanı sıra yine birbirinden güzel şişman, kaslı, olgun ve kıllı toplam 6 model yeralmakta.

– “Kişisel Sohbetler” kısmında uzunca bir yazı ile Xavier Axelson ? bir eşcinsel ne zaman ayı sayılabilir? sorularına cevap aramakta ve deneyimlerini paylaşmakta.

– “All Bear Kısa Hikaye” kısmında ise Strong Sense nickli yazar tarafından hikayeleştirilmiş ve “İkili S*kso” üzerine kurgulanmış cezbedici kısa bir hikaye bulunmakta.

– Jeff Jacklin’in devam eden bear art serisi “URSUS MAJOR – A Werebear’s Tale” 5. bölümüyle bu sayıda yeralmakta.

– “All Bear Hikaye” kısmında ise “Otobüs Şöförü Malcom” başlıklı yazısı ile R. Talent yeralmakta. Dergide 4 sayfalık bir alanı kaplayan bu hikaye kesinlikle baştan çıkartıcı.

– “Bear Art” Simon tarafından [bizimde sitemizde daha önceden yervermiş oldugumuz yazıya buradan ulaşabilirsiniz.]

– “Röportaj” kısmında ise ilk ayı web dizisi olan Bulk’ın arkasındaki ve başrolündeki ayı olan J. Jullian Christopher ile yapılmış eğlenceli bir röportaj ALL BEAR okuyucularını bekliyor. Bulk ile ilgili yazılarımıza ve bölümlerin videolarına buradan ulaşabilirsiniz.

all bear, gay models, eşcinsel model, ayı, resim

 
Etiketler: , , , , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
  • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
  • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
  • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
  • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...