Airback degil Bareback!

Ortaya Karışık 9 Şubat 2008 Airback degil Bareback!
Airback degil Bareback!
prezervatif, barebackYaşamın çoğu zaman zor olduğunu düşünürüz. Hatta öyle bunaltıcı zamanlarla karşı karşıya kalırız ki artık bitsin deriz belki de içimizden. Ama can tatlıdır ve “senin için canımı veririm” sözünü bile dede korkut masallarında yalanlarken çıkamayız ki can aramaya biçare deli dumrul gibi.

Sağlığımızı ne kadar düşünüyoruz? Yoksa sadece 1 aralıklı hatırlatıyor bazı şeyleri sembolikte olsa bize? Et pazarı deyip deyip kustuğumuz ortamlar da yanımıza yanaşmış olanın zevkiyle ne kadar kaybediyoruz kendimizi? Ne kadar dur demesini biliyoruz? Günümüzü gün edip yaşamanın doğruluğunda ilerlerken ne kadar yarına değer veriyoruz?

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki en fazla %25 lik bir dilime sahip olabiliyoruz böylesi hassas konularda. Ama içten içe bareback çılgınlığını da yaşamak için can atıyoruz.

seks? Ne demek ki?
Ata eğersiz binmek anlamında da kullanılan bu terim herhangi bir korunma önlemi olmaksızın girilen cinsel ilişkiler içinde kullanılmaktadır. Özellikle de anal seks.

Güvenli midir?
Tabi ki de güvenlidir ancak sadece pornolarda izliyorsanız. Hayır ben kendim denesem diye aklınızdan geçiriyorsanız, uzun süreli güvenilir bir ilişki içinde değilseniz aklınızdan geçenleri unutun gitsin. Aids günümüzde hala yayılmakta, buna karşın bilim de ilaçlar ve diğer alternatif yollarla bazı çözümler bulma aşamasında olsa da güveni elden bırakmayıp hayatınızı risk’e atmamanız kendiniz için yapacağınız en iyi hamle olacaktır.

Partnerimle denemeli miyim?
Eger ki her iki tarafta gerekli testleri yaptırmış ve temiz çıkmışsa bareback konusunda hiçbir şüpheniz olmadan dilediğinizce hareket edebilirsiniz. Ancak burada önemli bir nokta daha vardır ki partnerinizin sadece sizinle ilişkisi olduğundan emin olmalısınız.

Partnerim yok ama bu deneyimi yaşamak istiyorum?
Ölüme hazırım veya risk’e edecek önemli bir şeyim yok zaten demekle aynı şey olsa gerek aklınızdan geçen. Evet böylesi bir deneyimi yaşamak istiyorsunuz ama YAŞAMAK istemiyor musunuz? Yinede inatla bu deneyimi yaşamak isteyenlerdenseniz korkarım tek çözüm seks aletleri ile yapmanız olacaktır, zira tek gecelik ilişki faslında karşınıza çıkacak olan kişi büyük ihtimalle elinde temiz raporuyla dolaşmıyordur.

Bakmakta yarar var : Cinsel yolla bulaşan hastalıklar

 
Etiketler: , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
  • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
  • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
  • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
  • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...