4. Anadolu Ayıları Gecesi Gerçekleştirildi

Haber ve DuyurularHaberler 20 Ocak 2015
4. Anadolu Ayıları Gecesi Gerçekleştirildi

tarafından 4’üncüsü düzenlenen “ ( Gecesi)” geçtiğimiz hafta sonunda başarıyla gerçekleştirildi. 17 Ocak cumartesi gecesi saat 23.00 da başlayan etkinliğe bu sene Konu 2 sokakta bulunan Altı Üstü Bar (iç mekan fotoğrafı alt kısımda yer almakta) ev sahipliği yaptı.

başta olmak üzere Türkiyenin bir çok yerinden katılım ile gerçekleştirilen etkinliğe 300 e yakın ayı ve ayı sever gece boyunca katılım sağladı. Mekan olarak bu sene daha önceki etkinliklerden daha ferah bir yerin seçilmiş olması şüphesiz katılımcıların daha kaliteli zaman geçirmesini sağladı.

2015-ankara-ayi-guzeli-birincisiKentineskicisi ve drool tarafından sunuculuğunun üstlenilmiş olduğu gecede şüphesiz en çok beklenen ayı güzeli yarışması idi. Sekiz yarışmacının katılımı ile gerçekleşen yarışma her sene olduğu gibi yine eğlenceli bir şekilde gerçekleştirildi. Bir Ankara klasiği haline gelen ve gece finalinde gogo boylar’ın katılımı ile Ankara Ayıları tarafından yine güzel bir etkinliğe imza atıldı.

Minicik Bear’ın müzikleri ile dansa doyamayan ayı ve ayıseverlere ait fotoğraflar ve videolar için grubun resmi facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz. facebook.com/bearsofankara

 
Etiketler: , , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
  • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
  • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
  • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
  • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...