4. Anadolu Ayıları Gecesi Gerçekleştirildi

Haber ve DuyurularHaberler 20 Ocak 2015
4. Anadolu Ayıları Gecesi Gerçekleştirildi

tarafından 4’üncüsü düzenlenen “ ( Gecesi)” geçtiğimiz hafta sonunda başarıyla gerçekleştirildi. 17 Ocak cumartesi gecesi saat 23.00 da başlayan etkinliğe bu sene Konu 2 sokakta bulunan Altı Üstü Bar (iç mekan fotoğrafı alt kısımda yer almakta) ev sahipliği yaptı.

başta olmak üzere Türkiyenin bir çok yerinden katılım ile gerçekleştirilen etkinliğe 300 e yakın ayı ve ayı sever gece boyunca katılım sağladı. Mekan olarak bu sene daha önceki etkinliklerden daha ferah bir yerin seçilmiş olması şüphesiz katılımcıların daha kaliteli zaman geçirmesini sağladı.

2015-ankara-ayi-guzeli-birincisiKentineskicisi ve drool tarafından sunuculuğunun üstlenilmiş olduğu gecede şüphesiz en çok beklenen ayı güzeli yarışması idi. Sekiz yarışmacının katılımı ile gerçekleşen yarışma her sene olduğu gibi yine eğlenceli bir şekilde gerçekleştirildi. Bir Ankara klasiği haline gelen ve gece finalinde gogo boylar’ın katılımı ile Ankara Ayıları tarafından yine güzel bir etkinliğe imza atıldı.

Minicik Bear’ın müzikleri ile dansa doyamayan ayı ve ayıseverlere ait fotoğraflar ve videolar için grubun resmi facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz. facebook.com/bearsofankara

 
Etiketler: , , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Kerim : Selam Ben Azərbaycandan ariyorum Bana yardim edin...
  • Olguncu : Güzel bir yer aşkımı orda buldum...
  • Jeyan : Ben orası paşamken takılırdım oraya durakkende gittiğim çok olmuştu...
  • Mehmet : Herkese bol arkadasliklar...
  • Harun : Bayramın ikinci günü daha önceleri önünde yürüyüp bir türlü içe...