20. LGBT Onur Haftası Gönüllülerini Arıyor!

Haber ve Duyurular 25 Nisan 2012
20. LGBT Onur Haftası Gönüllülerini Arıyor!

onur yürüyüşü, 2012, istanbul, türkiye Geçtiğimiz sene binlerce kişinin katılımı ile coşkulu bir şekilde gerçekleştirilmiş olan Onur Yürüyüşünün bu seneki hazırlıkları başladı. 20.si düzenlenecek olan onur yürüyüşünde sizde görev alabilirsiniz. derneği tarafından yayınlanmış olan bildiri metnine alt kısımdan okuyabilirsiniz.

Her geçen sene artan katılımcı miktarı ile İstanbul’u renklere boyayan onur yürüyüşü 1-Temmuz-2012 Pazar günü gerçekleştirilecek. Paneller, forumlar, partiler, sergiler ve daha birçok aktivitelere ev sahipliği yapacak olan 20. Onur Yürüyüşünün facebook üzerinde oluşturulmuş olan etkinlik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu sene 20.’sini düzenleyeceğimiz Onur Haftası’nda neler yapabileceğimizi konuşmak, fikirlerimizi çarpıştırmak için Lambdaistanbul’da buluşuyoruz.

Bu sene 20.’si düzenlenecek olan LGBT Onur Haftası gönüllülerini arıyor! Paneller, forumlar, partiler, sergiler ve daha birçok aktivite ile her yıl olduğu gibi bu sene de bir araya geleceğimiz Onur Haftasını hep birlikte oluşturmak için herkesi her Çarşamba saat 19.00da Lambdaistanbul’a bekliyoruz.

Biz, Onur Haftası etkinliklerinin, cinsel yönelim/cinsiyet kimliği odaklı sorunlarımızın tartışılması, karşılıklı deneyim aktarımı ve LGBTT hareketinin örgütlü bir biçimde ilerlemesi için çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle hazırlık aşaması boyunca ne kadar çok kişi olursak, ne kadar çok tartışırsak, o kadar çok farklı fikir olacak ve böylelikle daha çeşitli etkinlikler yapabilecek ve daha zengin bir program oluşturabileceğiz

Haydi bu sene de İstanbul’u gökkuşağına boyayalım!

Onur Haftası Gönüllüleri
Adres: Büyükparmakkapı, Tel Sok. No: 2 Kat: 2 Beyoğlu / Klemuri Restoran’ın üst katı (Büyükparmakkapı sokağa girdikten sonra sokağın sonundan sol köşedeki bina, köşeyi dönünce binanın girişi görülebilir)

 
Etiketler: , , , , , , , ,
 

Beğendiyseniz daha fazlası var

1 Yorum Yapılmış

  1. Akın [04 Mayıs 2012 - 22:45]

    Bir gün katılmak istediğim etkinlik (:

Söyleyecekleriniz mi var? Buyrun...

 
İçimdeki Ayı - Yazarlık Başvurusu

İçindeki Ayıya Kulak Verenler

  • Madamlulubel : Ben kaş, smiley ve burun piercingi kullandım. Şuan sadece kaş piercingi...
  • Kötü Kedi Şero : keyifli bi etkinlikti... sıcak samimi ve içten bi sohbetti... katılan h...
  • Göksel K. : Valla bu kapaktaki adamla sevişmek için her şeyimi veririm....
  • İçimdeki Ayı : Fariz Merhaba, Heteroseksüellik neden oluşur, esas nedeni nedir?...
  • Fariz : iyi gunler sorum şu: eşcinsellik neden oluşur,bunun esas nedeni ne, ...